Sağlıklı nesiller için

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün düzenlediği yaz spor okulları geçen yıllara oranla büyük bir katılım görürken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Yazokullarımız çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırıyor. Bu sayede yeni

Sağlıklı nesiller için
\n 22 BRANŞTA HİZMET
\n
\n Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün Canik, İlkadım, Atakum ve tüm ilçelerde düzenlediği yaz spor okullarında öncelikli olarak miniklerin gelişimi ve spor altyapısı kazanması hedefleniyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, 22 branşta Samsun ilinde hizmet ediyoruz. Bunun yanı sıra yine Diyanet İşleri ile yaptığımız protokol gereği, yaz spor okullarını camilere de taşıdık. Cami avlularında sportif etkinliklikler düzenleyerek, Kur-an kursuna gelen çocuklarımıza da spor yapma imkanı sunuyoruz. Bir spor sevgisi oluşturarak, Samsun da sporu tabana yaymak istiyoruz. Bakanlığımızın desteğiyle çocuklarımıza spor malzemeleri dağıtımı yapıldı. Her gelen öğrencimize tişört ve şapka verildi diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n KARŞILIĞINI ALIYORUZ
\n
\n Toplam 83 antrenör eşliğinde tüm ilçelerde faal durumda olduklarını ifade eden Özyurt, Bunun 60 antrenörü bizim kurumumuzda olmak üzere, 23 antrenör ise görevlendirme bazında çalışmalarına devam ediyor. Bu sene yaz okullarına ilgi çok büyük. Biz de bu çabalarımızın karşılığını almamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Samsun’da çocuklarımıza yönelik yaz spor okullarını, deneyimli antrenörler eşliğinde sürdürüyoruz. Buradan sporcuların yetenekleri de ortaya çıkmış oluyor. Yaz spor okullarına çocuk bir eğlence gibi başlıyor ama 3 aylık bir süre sonunda o sporu seviyor ve spora devam etme arzusu içerisinde oluyor dedi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Taner Taşkın isyan etti...'Uyduruk bir penaltı'

1 Taner Taşkın isyan etti...'Uyduruk bir penaltı'

3'lü görüşme gerçekleştirildi

2 3'lü görüşme gerçekleştirildi

Erhan Usta'dan yeşil ışık

3 Erhan Usta'dan yeşil ışık

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık yıkıldı

4 Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık yıkıldı

Korku dolu gözlerle izlediler

5 Korku dolu gözlerle izlediler

Samsun'da şanslı büfe

6 Samsun'da şanslı büfe

21 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu! Akşam saatlerine dikkat!

7 21 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu! Akşam saatlerine dikkat!

Taraftar Taner Taşkın'ı istifaya davet etti

8 Taraftar Taner Taşkın'ı istifaya davet etti

Samsun'da bir kişi 4 şeritli yolu kapatmaya çalıştı

9 Samsun'da bir kişi 4 şeritli yolu kapatmaya çalıştı

Samsun'da kanlı kavga! Nargile ile...

10 Samsun'da kanlı kavga! Nargile ile...