GURBETÇİLER PES ETMEZ

Kırmızı-Beyazlı ekibin gurbetçi oyuncuları Turgay Gölbaşı, Haluk Türkeri ve Erdem Şen, yeni sezon hazırlıklarının çok iyi geçtiğini belirterek, Başarı için rekabet ve arkadaşlık çok büyük etken. Bizim takımda bunlar mevcut. Biz de rekabetten kaçmıyoruz

 GURBETÇİLER PES ETMEZ
\n  
\n
\n ÜÇLÜDEN SAMİ AÇIKLAMALAR 
\n
\n Geçtiğimiz sezonda da takımda yer alan Samsunsor un gurbetçi oyuncuları Turgay Gölbaşı, Haluk Türkeri  ve Erdem Şen, takımda rekabetîn üst düzey yaşandığını bunun başarı için bir etken olduğunu söylediler. Stoper Turgay, orta saha Erdem Şen ve golcü Haluk Türkeri, özel röportajda arkadaşımız Muhammet Çavuşoğlu na samimi açıklamalarda bulundular. Geçen yıl takıma çok büyük katkı sağlayamayan gurbetçiler, bu kez  oldukça iddialı. 
\n
\n  
\n
\n REKABET BAŞARIYA GÖTÜRÜR 
\n
\n Bolu kampında diğer arkadaşları gibi sıkı bir şekilde yeni sezona hazırlanan Turgay, Erdem ve Haluk, Aramıza katılan arkadaşlarımız oldu. Önümüzdeki günlerde yine gelecek oyuncular olacaktır. 
\n
\n İyi bir kadro oluşuyor. Ancak biz kendi işimize bakıyoruz. Bizi başarıya götürecek unsurlardan biri de forma rekabeti ve arkadaşlıktır. Biz de bu iki etken de var. Takımda hava mükemmel. Forma rekabeti üst düzeyde. Rekabetten asla kaçmıyoruz, pes etmekte yok dediler. 
\n
\n  
\n
\n YENİ HOCA YENİ SİSTEM 
\n
\n Yeni sezon hazırlıklarının hem kendi hem de takım adına çok iyi geçtiğini dile getiren Turgay, Haluk ve Erdem, Yeni bir sistem oluşuyor. Hazırlık maçları ve antrenmanlarda oyun sistemini uygulayabilmek için çalışmalar yapıyoruz. Önümüzde 20 günlük zaman var. Bu zamanı da çok iyi değerlendirip lige hazır girmek istiyoruz. Hazırlıkların ilk gününden bu yana önemli mesafe katettik. Sanki yıllardır bir arada oynuyoruz diye konuştular. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tunus'ta 700 bin memur greve gitti

1 Tunus'ta 700 bin memur greve gitti

Çaya düştüğü iddia edilen şahıs polis ekiplerini harekete geçirdi

2 Çaya düştüğü iddia edilen şahıs polis ekiplerini harekete geçirdi

Çanak Anten Tamiri İçin Çıktığı Çatıdan Düştü Hayatını Kaybetti

3 Çanak Anten Tamiri İçin Çıktığı Çatıdan Düştü Hayatını Kaybetti

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel esnafla buluştu

4 CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel esnafla buluştu

Amatör Denizci belgesi eğitim ve sınavları KUTO'da devam ediyor

5 Amatör Denizci belgesi eğitim ve sınavları KUTO'da devam ediyor

Ayvalık'ta seyir halindeki otomobil alevler arasında kaldı

6 Ayvalık'ta seyir halindeki otomobil alevler arasında kaldı

Manisa'da kaybolan 2 teknisyen 6 saat sonra bulundu

7 Manisa'da kaybolan 2 teknisyen 6 saat sonra bulundu