SAMSUNSPOR DA SON DURUM

Samsunspor, Bolu kampını yarın tamamlıyor. 3 gün izin yapacak olan futbolculara teknik patron Kalpar, dinlenme uyarısında bulundu. Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk ise transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi

SAMSUNSPOR DA SON DURUM
\n Samsunspor günü çift idmanla geçirdi. Bolu Koru Otel de hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, sabah kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı. Düz koşu ile başlayan idman 5 e 2 orta oyunu ile sürdü. İdman strecink hareketleriyle son buldu. İdmanda futbolcuların neşeli oluşu dikkatlerden kaçmadı. 
\n
\n Teknik Direktör Hüseyin Kalpar  idman bitiminde oyuncularını orta alana toplayarak kısa süreli bir görüşme yaptı. Kalpar ın oyuncularına izin günlerinde bol bol dinlenmelerini söylediği öğrenildi. Kulüp Doktorumuz Mehmet Özden den ise sakatlar hakkında bilgi aldı. 
\n
\n  
\n
\n TRANSFERE DEVAM
\n
\n Bu arada Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, takım kaptanları Adnan Güngör ve Musa Aydın ile özel görüştü. Kaptanların Futbol Şube Sorumlusu Soğuk a takımdaki oyuncuların isteklerini ilettiği öğrenildi. Soğuk, İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Takımdaki uyum, arkadaşlık ve çalışma arzusu bizi sevindirdi. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Kısa sürede bu sorunlarıda çözeceğiz ve lige sorunsuz gireceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HASAN HÜSEYİN KAMPTA
\n
\n Fenerbahçe den transfer ettiğimiz genç file bekçisi Hasan Hüseyin de kampa katıldı ve idmana çıktı. Genç kaleci kısa sürede takıma alışması ve performansıyla dikkat çekti.
\n
\n  
\n
\n RAKİP ORDUSPOR
\n
\n Samsunspor, yarın yapacağı son antrenmanın ardından kampı tamamlayacak. Kırmızı-Beyazlı futbolcular, perşembe günü Nuri Asan tesislerinde tekrar toplanacak ve sezon hazırlıklarını sürdürecek. 10 Ağustos Cumartesi günü akşam Saat 20.00 de ise 19 Mayıs Stadyumu nda Orduspor ile hazırlık maçı oynayacak. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

1 İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

Necattin Demirtaş, MHP'den istifa etti

2 Necattin Demirtaş, MHP'den istifa etti

Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

3 Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

Samsunspor'da hoca için kritik gün

4 Samsunspor'da hoca için kritik gün

Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

5 Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

Samsunspor'un rakibi ligden çekildi

6 Samsunspor'un rakibi ligden çekildi

Aday adayından örnek tavır

7 Aday adayından örnek tavır

İshak Taşçı: 'Verdiğim sözün arkasındayım'

8 İshak Taşçı: 'Verdiğim sözün arkasındayım'

Yenilikler bitmiyor

9 Yenilikler bitmiyor

Taner Taşkın: 'Aramıza nifak tohumu sokmasınlar'

10 Taner Taşkın: 'Aramıza nifak tohumu sokmasınlar'