SAMSUNSPOR DA SON DURUM

Samsunspor, Bolu kampını yarın tamamlıyor. 3 gün izin yapacak olan futbolculara teknik patron Kalpar, dinlenme uyarısında bulundu. Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk ise transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi

SAMSUNSPOR DA SON DURUM
\n Samsunspor günü çift idmanla geçirdi. Bolu Koru Otel de hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, sabah kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı. Düz koşu ile başlayan idman 5 e 2 orta oyunu ile sürdü. İdman strecink hareketleriyle son buldu. İdmanda futbolcuların neşeli oluşu dikkatlerden kaçmadı. 
\n
\n Teknik Direktör Hüseyin Kalpar  idman bitiminde oyuncularını orta alana toplayarak kısa süreli bir görüşme yaptı. Kalpar ın oyuncularına izin günlerinde bol bol dinlenmelerini söylediği öğrenildi. Kulüp Doktorumuz Mehmet Özden den ise sakatlar hakkında bilgi aldı. 
\n
\n  
\n
\n TRANSFERE DEVAM
\n
\n Bu arada Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, takım kaptanları Adnan Güngör ve Musa Aydın ile özel görüştü. Kaptanların Futbol Şube Sorumlusu Soğuk a takımdaki oyuncuların isteklerini ilettiği öğrenildi. Soğuk, İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Takımdaki uyum, arkadaşlık ve çalışma arzusu bizi sevindirdi. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Kısa sürede bu sorunlarıda çözeceğiz ve lige sorunsuz gireceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HASAN HÜSEYİN KAMPTA
\n
\n Fenerbahçe den transfer ettiğimiz genç file bekçisi Hasan Hüseyin de kampa katıldı ve idmana çıktı. Genç kaleci kısa sürede takıma alışması ve performansıyla dikkat çekti.
\n
\n  
\n
\n RAKİP ORDUSPOR
\n
\n Samsunspor, yarın yapacağı son antrenmanın ardından kampı tamamlayacak. Kırmızı-Beyazlı futbolcular, perşembe günü Nuri Asan tesislerinde tekrar toplanacak ve sezon hazırlıklarını sürdürecek. 10 Ağustos Cumartesi günü akşam Saat 20.00 de ise 19 Mayıs Stadyumu nda Orduspor ile hazırlık maçı oynayacak. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! Merkez dahil tüm ilçelerde etkili olacak

1 Samsun'a kar geliyor! Merkez dahil tüm ilçelerde etkili olacak

Cesedi köprüde asılı bulundu

2 Cesedi köprüde asılı bulundu

20 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu

3 20 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu

Samsunspor, futbol şehitlerini andı

4 Samsunspor, futbol şehitlerini andı

Samsun'da kadın cinayetlerini önleyecek keşif

5 Samsun'da kadın cinayetlerini önleyecek keşif

Yine kadın cinayeti! Çocuğunun gözü önünde öldürüldü

6 Yine kadın cinayeti! Çocuğunun gözü önünde öldürüldü

Parkta korkunç cinayet

7 Parkta korkunç cinayet

Ceren Özdemir'in katilinin cezası belli oldu

8 Ceren Özdemir'in katilinin cezası belli oldu

Samsun'da gemiyi karadan yürüttüler

9 Samsun'da gemiyi karadan yürüttüler

Samsun Büyükşehir'in araçları uçuruma yuvarlandı

10 Samsun Büyükşehir'in araçları uçuruma yuvarlandı

hızWeb