Efe ye üzüldüler seferber oldular

Lösemiye karşı 6 yıl mücadele verdikten sonra hayatını kaybeden Efe ye çok üzülen Altınokta Körler Derneği Samsun Şubesi üyeleri, ilik bağışında bulunma kararı aldı. Dernek Başkanı Aynur Yiğit, Efeler ölmesin diye üzerimize düşen görevi yapma kararı ald

Efe ye üzüldüler seferber oldular
\n Yakalandığı lösemi hastalığına karşı 6 yıl tedavi gören ve nakil yapılacak ilik bulunamadığı için İstanbul da hayata veda eden minik Efe, Altı Nokta Körler Derneği Samsun Şubesi ni harekete geçirdi. Efe nin vefatına çok üzüldüklerini belirten Altı Nokta Körler Derneği Samsun Şube Başkanı Aynur Yiğit, lösemi hastaları için ilik bağışında bulunmaya karar verdiklerini açıkladı. 
\n
\n Altı Nokta Körler Derneği Samsun Şube Başkanı Aynur Yiğit, dernek üyelerinin Ramazan Bayramı ndan sonra lösemi hastaları için ilik bağışında bulunmak istediklerini kaydetti. Yiğit, Lösemi yüzünden vefat eden minik Efe ye çok üzüldük. Bunun için dernek olarak ilik bağışında bulunmaya karar verdik diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n EFE YE ÇOK ÜZÜLDÜK
\n
\n İnsanları ilik verme konusunda duyarlı olmaya çağıran Yiğit şunları söyledi: Geçtiğimiz gün lösemi yüzünden vefat eden Efe nin haberini okuyunca çok üzüldük. İnsan olarak bu konuda bir şeyler yapmamız gerektiğine karar verdik. Bu anlamda dernek üyelerinden yaklaşık 40 kişi Ramazan Bayramı ndan sonra ilik bağışında bulunacağız. Lösemi ile mücadele eden çocuklarımız için elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz ve LÖSEV in lösemi hastaları için çok önemli çalışmalar yaptığını biliyoruz. LÖSEV lösemiler için bizlerle birlikte ortak bir çalışma yapmak isterse çok mutlu oluruz. Dernek başkanı olarak Samsunlu ları da bu konuda duyarlı olmaya, çocuklarımıza sahip çıkmaya çağırıyorum.  
\n
\n  
\n
\n Ayşe KUŞCU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

17 Ocak Perşembe Samsun hava durumu! Samsun'da bugün kar yağacak mı?

1 17 Ocak Perşembe Samsun hava durumu! Samsun'da bugün kar yağacak mı?

MHP Samsun İl Yönetimi belli oldu

2 MHP Samsun İl Yönetimi belli oldu

Erhan Usta MHP'yi sildi!

3 Erhan Usta MHP'yi sildi!

Samsunspor'da 3 oyuncu kiralandı

4 Samsunspor'da 3 oyuncu kiralandı

Yılport Samsunspor'da efsaneler çifte kupa istiyor

5 Yılport Samsunspor'da efsaneler çifte kupa istiyor

Samsun'da genç kızı erkeklere pazarlayan kadın yakalandı

6 Samsun'da genç kızı erkeklere pazarlayan kadın yakalandı

Taner Taşkın: 'Gücümüze güç kattık'

7 Taner Taşkın: 'Gücümüze güç kattık'

Samsun'da cesedi bulunan gencin son görüntüsü ortaya çıktı

8 Samsun'da cesedi bulunan gencin son görüntüsü ortaya çıktı

Savaş mı Yılmaz mı?

9 Savaş mı Yılmaz mı?

Yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü, 35 yaralı

10 Yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü, 35 yaralı