Genç, basınla buluştu

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Meşe Tesisleri nde düzenlenen iftarda, Samsun daki basın kuruluşlarının temsilcileriyle biraraya geldi\r\n

Genç, basınla buluştu
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, iftarda Samsun basınıyla biraraya geldi. Meşe Tesislerinde düzenlenen iftarda davetlileri kapıda karşılayan ve gazetecilerle uzun süre sohbet eden Başkan Genç, iftar sonrasında da bir konuşma yaptı. Basın mensuplarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Başkan Genç, “Ramazan Ayı’nda geleneksel hale gelen basın buluşmasından büyük mutluluk duyuyorum. Basın emekçileriyle bir arada olmak çok güzel. Ramazan Ayı rahmet ayıdır. Bu rahmet ayının son günlerine doğru girdik. Huzurlu bir Ramazan Ayı’nın ardından kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum. İftar soframızda bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum” dedi.
\n
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in verdiği iftar yemeğine AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, Haber Medya Grup İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, İlkadım Kent Konseyi Başkanı Osman Kara, TSYD Temsilcisi Avni Demir, ASGD Temsilcisi Oktay Öztürk, Anadolu Ajansı Samsun Bölge Müdürü Hüseyin Likoğlu ile çok sayıda gazeteci ve köşe yazarı katıldı.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb