Gücümüzü sandıktan alıyoruz

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Havza da katıldığı iftarda, Biz gücümüzü milletten, sandıktan alıyoruz. Sandık ne derse bundan sonra bu ülkede o olacaktır. Yeter ki sandığın hak ve hukukuna hep birlikte sahip çıkalım dedi\r\n

 Gücümüzü sandıktan alıyoruz
\n AK Parti Havza İlçe Teşkilatı nın düzenlediği iftar programı Kevser Parkı nda gerçekleştirildi.  İftara AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 23. dönem Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, il ve ilçe yöneticileri, belediye ve il genel meclisi üyeleri, köy ve mahalle muhtarları, partililer ve vatandaşlar katıldı.
\n
\n  
\n
\n BOYNUMUZ KILDAN İNCE
\n
\n İftarın ardından konuşan İl Başkanı Fuat Köktaş, Biz gücümüzü milletten, sandıktan alıyoruz. Sandık ne derse bundan sonra bu ülkede o olacaktır. Yeter ki sandığın hak ve hukukuna hep birlikte sahip çıkalım. Sandıkta milletimiz kimi ödüllendirecekse ödüllendirir, kimi cezalandıracaksa da cezalandırır. Sandığa karşı hepimizin boynu kıldan ince olmalıdır. Ama sandıkta başaramayanlar, sandıkta güç bulamayanlar, milletle yan yana, omuz omuza yürümeyenler ve yürüyemeyenler, milletin dertleriyle dertlenmeyenler, milletin değerlerinden onur ve gurur duymayanlar daha öncelerde olduğu gibi yine yeni yeni senaryolarla Türkiye gündemine gelmeye çalışıyorlar diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n MİLLET OYUNA GELMEDİ
\n
\n Türkiye nin güçlü olmasından rahatsız olanlar bulunduğunu, milletin bunların kim olduğunu çok iyi bildiğini ve oyuna gelmediğini belirten Köktaş, Milletimiz onların oyununu her zaman bozuyor. Bizim içimizdeki sevgiyi, birlik ve beraberlik duygusunu milletimiz biliyor. Hizmet aşkımızı onlar biliyor.  Sevgilerimizi ne kadar çok paylaşırsak, o kadar çok kardeşliğimiz güçlenir ve kardeşliğimiz ne kadar güçlenirse, büyük güçlü Türk milleti olarak muasır medeniyet seviyesinin üzerindeki o yolculuğa inşallah çok daha hızlı, çok daha güçlü girebiliriz. ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n ASLA YALNIZ BIRAKILMADIK
\n
\n Başkan Köktaş sözlerini şöyle sürdürdü: AK Parti olarak, kurulduğumuz günden beri teşekkür borcumuz olan ve devamlı önünde eğilmek durumunda olduğumuz, saygı duymak durumunda olduğumuz milletimiz var. Çünkü kurulduğumuz günden bugüne kadar milletimiz bizi asla yalnız bırakmadı. O zor günlerde alıp bizi başının tacı etti. Genel başkanımıza milletvekili olamazsın denildiği günlerde, muhtar bile olamazsın denildiği günlerden aldı çıkardı, başbakan yaptı. Bu partinin kurucularından cumhurbaşkanı yaptı. Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti yi sermayeye güvenerek kurmadık, medyaya güvenerek kurmadık, belirli güç odaklarına güvenerek kurmadık, büyük milletimize güvenerek bu partiyi kurduk. Milletimizden aldığımız bu büyük güç ile milletimiz için bu yolda yürümeye devam edeceğiz.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Meteorolojiden Samsun merkez ve ilçelerine kar uyarısı

1 Meteorolojiden Samsun merkez ve ilçelerine kar uyarısı

Samsun cuma namazı saati: 24 Ocak Samsun cuma namazı vakti kaçta?

2 Samsun cuma namazı saati: 24 Ocak Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'un 3 yıldır kar yağmadığı ilçesi beyaza büründü

3 Samsun'un 3 yıldır kar yağmadığı ilçesi beyaza büründü

Samsun'da karın tadını çıkardılar

4 Samsun'da karın tadını çıkardılar

İşte Samsunspor - BAK maçının hakemi

5 İşte Samsunspor - BAK maçının hakemi

Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek

6 Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek

Samsun'da uyuşturucuya gözaltı! 'İçiciyiz' deyince serbest kaldılar

7 Samsun'da uyuşturucuya gözaltı! 'İçiciyiz' deyince serbest kaldılar

Fındık fiyatları ne kadar? 24 Ocak Cuma il il fındık fiyatları

8 Fındık fiyatları ne kadar? 24 Ocak Cuma il il fındık fiyatları

Samsun'da atık şişeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor

9 Samsun'da atık şişeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor

Samsun'da evi yanan aileye devletten yardım eli

10 Samsun'da evi yanan aileye devletten yardım eli

hızWeb