YENİLER ZİRVE DEDİ

Adnan , Ahmet, Taha ile sözleşme yenilenen Musa ile Cemil, takımı zirveye taşımak için tüm güçleriyle mücadele edeceklerini belirterek, Süper Lig e yükselebilmek için yüreğimizi ortaya koyacağız. Canla başla oynayacağız dediler \r\n

YENİLER ZİRVE DEDİ
\n YÜREKLERE SU SERPTİLER 
\n
\n Samsunspor un yeni transferleri geleceğe umutlu bakıyor. 6 yıl aradan sonra tekrar yuvaya geri dönüş yapan Adnan Güngör ün yanı sıra Taha Yalçıner, Ahmet Burak Solakel ve sözleşme yenileyen Musa Aydın ile Cemil Adıcan, Bolu kampında herkesin yüreğine su serpecek açıklamalarda bulundu. 
\n
\n  
\n
\n JABA DA KATILDI, KONUŞMADI
\n
\n Yeni transferlerin arasına bir süredir kampta takımla idmanlara çıkan ve performansı giderek yükselen ancak henüz resmi sözleşme imzalanmayan Jaba nın da katılması dikkat çekti. Ancak Jaba, imza atmadan konuşmasının yanlış anlaşılac ağını söyledi. Kaptanlar Adnan ve Musa ile diğer oyuncular, Samsunspor u zirveye taşımak için mücadele edeceklerini söylediler.
\n
\n  
\n
\n ADNAN-MUSA FAKTÖRÜ 
\n
\n Yıllar sonra yeniden Samsunspor da buluşan kaptanlar Musa Aydın ve Adnan Güngör, takımın havasını bir anda değiştirdi. Geçtiğimiz sezon takım içerisinde yaşanan ağabey sorunu ortadan kalktı. İki futbolcu tüm oyuncularla ilgilenirken saha içerisinde de teknik heyetin gözü kulağı oluyor. 
\n
\n  
\n
\n KOLEJ  TAKIMI HAVASI
\n
\n Takımdaki kolej havasının oluşmasında çok büyük katkıları olan Adnan ve Musa, Samsunspor bizim göz ağrımız. Tüm futbolcular arasında arkadaşlık bağı yardımlaşma üst seviyede.  Biz de bu güzel havayı sezon içerisinde artıya  dönüştürerek takımımızı zirveye taşımak hedefindeyiz diye konuştular. 
\n
\n  
\n
\n YÜREĞİMİZLE OYNAYACAĞIZ  
\n
\n Samsunspor taraftarının başarıya giden yolda takıma destek olmalarının çok büyük önem taşıdığını vurgulayan Adnan, Musa, Cemil, Taha ve Ahmet Burak Solakel,  şunları söyledi.: Bu sezon yep yeni bir Samsunspor olacak. Herşeyin çok daha farklı olacağına inanıyoruz. Futbolcular olarak bizler elimizden geleni yapacağız. 
\n
\n  
\n
\n CANLA BAŞLA MÜCADELE 
\n
\n Hepimiz takımımız için yüreğimizi ortaya koyarak oynayacağız. Samsunspor u başarıya ulaştırma adına ne gerekiyorsa yerine getirmek için mücadele edeceğiz. Bunun için canla başla çalışacağız. Hep birlikte el ele verip Samsusnspor u hak ettiği Süper Lig e çıkartacağız. Buna tüm kalbimle inanıyoruz.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

1 Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

Samsunspor'da hoca için kritik gün

2 Samsunspor'da hoca için kritik gün

Aday adayından örnek tavır

3 Aday adayından örnek tavır

23 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Meteorolojiden fırtına uyarısı

4 23 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Meteorolojiden fırtına uyarısı

Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

5 Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

Moralsiz Taner Taşkın idmanda

6 Moralsiz Taner Taşkın idmanda

Yenilikler bitmiyor

7 Yenilikler bitmiyor

Birlikte izlediler

8 Birlikte izlediler

Enes'e milli davet

9 Enes'e milli davet

Yücel Uyar: 'Kredimizi erken tükettik'

10 Yücel Uyar: 'Kredimizi erken tükettik'