ÇARŞAMBA DAN MI OYUNCU GETİRİYORUZ?

Başkan Emin Kar, bir türlü bitmeyen yabancı oyuncu transferleri için biraz da esprili bir şekilde konuştu. Başkan Kar, Çarşamba dan oyuncu getirdimiyoruz. Umar Nijerya dan, Robak Polonya dan geliyor. Bu işler kolay değil. Ancak 1-2 güne bitecek dedi\r\n

ÇARŞAMBA DAN MI OYUNCU GETİRİYORUZ?
\n GÜRSOY POLONYA DA
\n
\n Samsunspor da tek gündem transfer. Başkan Emin Kar, yabancı oyuncular Nijeryalı Amuni Umar ve Polonyalı Marcin Robak transferlerini bir an önce bitirmek istiyor. Başkan Kar, bu iki yabancı ile birlikte de iyi yerli bir stoper ve santraforu da kadroya katmayı planlıyor. Başkan Kar öncelikle yabancılarla ilgili, Yabancı oyuncu transferleri uzun sürüyor. Sonuçta Çarşamba dan yani yakından adam getirmiyoruz. Biri Nijerya dan diğeri Polonya dan gelecek. Umar ın vize işlemlerini hallettik. Bu oyuncu yarın (bugün) yola çıkacak. Marcin Robak için de temsilcimiz Ümit Gürsoy, Polonya ya gidip oyuncunun kulübüyle bonservisi için masaya oturacak diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n JABA TRANSFERİ İŞİ ZOR
\n
\n Bu iki transfer olursa, elde 3 yabancı oyuncu olacağına vurgu yapan Başkan Kar, Jaba da kampta. İyi görünüyor. Ancak onun iyi zor gibi. Eğer Roberts a kulüp bulur ve gönderirsek, Jaba ile anlaşacağız. Ancak Roberts i gönderemezsek, Jaba nın işi zor gibi görünüyor. İlerleyen günlerde bu konular netleşir. Ayrıca iyi bir yerli stoper ile santrafor da transfer edip kadromuzu iyice güçlendirmeyi planlıyoruz. Bu hafta içi tüm transferleri bitirmeliyiz. Sevendiğimiz nokta bu saatten sonra takıma katılacak oyuncuların da kendi kulüpleriyle kampta olmaları. Yani bu oyuncular da hazır gelecek dedi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tunus'ta 700 bin memur greve gitti

1 Tunus'ta 700 bin memur greve gitti

Çaya düştüğü iddia edilen şahıs polis ekiplerini harekete geçirdi

2 Çaya düştüğü iddia edilen şahıs polis ekiplerini harekete geçirdi