Bu birliktelik bitmeyecek

AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, teşkilat üyeleri için düzenlediği iftar yemeğinde, belediye ve millet kucaklaşmasının en güzel örneklerini sergilediklerini belirterek, Bu birlik ve beraberlik bitmeyecek dedi\r\n\r\n

 Bu birliktelik bitmeyecek
\n    AK Parti Canik İlçe Başkanlığı tarafından teşkilat üyelerine verilen iftar yemeği çok sayıda partiliyi bir araya getirdi. Canik Kültür Merkezi’ndeki yemeğe Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İl Meclis Başkanı Mustafa Karakurt, AK Parti İl Başkanvekili Alaaddin Bayrak, AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli ile AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe de katıldı.
\n
\n  
\n
\n YİNE AK PARTİ ÇIKACAK
\n
\n İftar sonrası selamlama konuşması yapan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Türkiye’de Gezi Parkı olaylarının ardından milletin birbirine kenetlendiğini belirterek, “Birlik ve beraberliğimiz herkesin dilinde. Bu ülkenin aydınlık yarınlarına inanmış teşkilatlarımızın, bu teşkilatlarımıza güvenen milletimizin destekleriyle önümüzdeki yerel seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve genel seçimlerden yine hizmet, yine AK Parti çıkacaktır” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÇOCUKLARINIZ DA GÖRSÜN
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç ise konuşmasında partililere çocuklarını Ramazan ayının birlik duygusunu aşılayarak yetiştirmelerini istedi. Genç, “Bugün burada, aynı zamanda Ramazan ayının başından beri Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda sağlanan birliktelik, çocuklarımıza gösterilmeli. Ancak bu sayede bu birlik ve beraberliği yarınlara taşıyabiliriz” dedi.
\n
\n  
\n
\n Canik İlçesi’nde parti, belediye ve millet kucaklaşmasının en güzel örneklerini sergilediklerini söyleyen AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu DA, bu birlik beraberliğin yıllarca süreceğini kaydetti. İftar yemeğinin ve konuşmaların ardından AK Partililer,  Canik Belediyesi’nin Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen programları izlemek için Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’na gitti.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb