Samsun kabına sığmıyor

AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, Türkiye’nin ve Samsun’un değişim ve dönüşümünün AK Partili yıllarda başladığını belirterek, “Türkiye ve Samsun artık kabına sığmıyor. Samsun eğitimden ulaşıma sağlıktan spora kadar her alanda büyük hizmetler aldı, almaya

 Samsun kabına sığmıyor
\n AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ile birlikte Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarete, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez de katıldı. Geçen dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi nde birlikte görev yapan Ahmet Yeni ve Fatih Öztürk, eski günleri yadederken Samsun’un yatırım zengini olduğunu söylediler.
\n
\n  
\n
\n SAMSUN A BÜYÜK HİZMETLER YAPILDI 
\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Türkiye’nin ve Samsun’un değişim ve dönüşümünün AK Partili yıllarda başladığını belirterek, “Türkiye ve Samsun artık kabına sığmıyor. Türkiye bir dünyada adından söz ettiren ülke haline gelirken bu büyük gelişmeden ilimizde nasibini alıyor. Samsun eğitimden ulaşıma sağlıktan spora kadar her alanda büyük hizmetler aldı ve almaya da devam edecek” dedi.
\n
\n  
\n
\n EN GELİŞMİŞ 10 İL ARASINDA OLACAK
\n
\n Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve 23. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ise Samsun’un yakın zamanda Türkiye’nin en gelişmiş 10 ili arasına girmeye aday olduğunu bunun için gerekli olan tüm şartlara sahip olduğunu söyledi.  İşadamı Adnan Ölmez ise, holding olarak yapmayı planladıkları yatırımlar hakkında bilgi verirken, karşılıklı görüş alış verişinde bulundular.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb