Gelenek devam etti

Fatihspor Kulübü, bu yılda geleneği devam ettirip mahalleliye iftar yemeği verdi. Fatihspor Başkanı Ali Anıl, Bir spor kulübü olarak sosyal yönümüzü de bu tür organizasyonlarla ortaya koyuyoruz dedi\r\n

Gelenek devam etti
\n Samsun Fatihspor Kulübü, Geleneksel Fatih Mahallesi İftar Yemeği ni önceki gün Fatih Parkı nda düzenledi. Katılımın yine yoğun olduğu iftarda İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve eşi Lütfiye Demirtaş da yer aldı. Ezanın okunmasıyla birlikte mahalleli iftarını açarken, ardından ise ilahi dinletileri ve çeşitil gösteriler yapıldı. Fatihspor Başkanı Ali Anıl, Biz sadece bir spor kulüpü değiliz. Mahallemizin nabzını da tutan bir kulübüz. Sosyal yönümüzü de bu tür organizasyonlarla ortaya koyuyoruz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n BAŞKAN DA KATILDI...
\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve eşi Lütfiye Demirtaş da iftar yemeğine katılanlar arasındaydı. Başkan Demirtaş, iftar öncesi Fatihspor Başkanı Ali Anıl la görüşüp, herhangi bir sorun olup olmadığını sordu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n MAHALLELİ PARKTA...
\n
\n Fatihspor un her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğine mahalleli akın etti. Fatih Parkı tıklım tıklım dolarken, vatandaşlar Başkan Ali Anıl ve yönetimine teşekkür etti. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb