Rekabet var endişe yok

Tecrübeli eldiven Soner Şahin, Atilla ile tatlı bir rekabet içerisindeyim. Biz sıkı dostuz ve kim iyiyse o kaleye geçer. Ancak benim forma konusunda endişem yok dedi\r\n

Rekabet var endişe yok
\n  
\n
\n SAMİMİ KONUŞTU 
\n
\n Samsunspor un tecrübeli eldiveni Soner Şahin, yeni sezon hazırlıkları ve kendi performansı ve kalede yaşanan rekabet hakkında açıklamalarda bulundu. Kampın ilk günlerinde biraz moralsiz görünen ancak daha sonra kendisini toparlayan tecrübeli eldiven özel röportajda samimi açıklamalarda bulundu. 
\n
\n  
\n
\n HEM ARKADAŞ HEM DE RAKİP 
\n
\n Kalede büyük rekabet yaşandığını dile getiren Soner Şahin, Her şeyden önce Atilla ile biz sıkı iki dostuz. Çok iyi bir arkadaşlığımız var. Bunun bilinmesini istiyorum. Ancak aynı mevkideyiz ve forma konusunda rekabet yaşıyoruz.  Geçtiğimiz sezonda aynı tablo vardı. Hem ben hem de Atilla kaleye geçti. Bizimkisi tatlı bir rekabet dedi. 
\n
\n  
\n
\n KİM İYİYSE O OYNAR 
\n
\n Samsunspor un başarısı için sadece Atilla ile benim değil her mevkide üst düzey rekabet olmak zorunda diyen Soner, şunları söyledi: Bu sezon öncesi de aynı durum yaşanıyor.  Kendimi hazır tutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyorum. Erdoğan Özdoğan hocamızda üzerimize titriyor. Açıkçası forma konusunda endişem yok. Kim iyiyse onun oynayacağını da biliyorum.  
\n
\n  
\n
\n BOMBA GİBİ  
\n
\n Bolu kampı sona erdi. Takımımız adına çok faydalı bir kamp dönemi geçirdik. He yönümüzle özelliklede takım ruhunun oluşması açısından çok iyi kamp yaşadık. Şimdi son etap hazırlıkları var. Samsun da perşembe gününden itibaren çalışmaya başlayacağız. İnşallah son etabı çok daha iyi değerlendirip lige bomba gibi gireriz.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb