ERGEN E ÖDÜL

İhlas Haber Ajansı (İHA) Genel Müdürü Thomas Bonifield, başarılı çalışmalarından dolayı Samsun Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen ile Adana Bölge Müdürü Adnan Kulak ı ödüllendirdi. \r\n

ERGEN E ÖDÜL
\n    İHA nın 2012 yılındaki banner projesinde başarılı bir performans sergileyen ve hedef kotayı aşarak birinci olan Samsun Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen ile ikinci olan Adnan Kulak, Genel Müdür Bonifield tarafından birer ipad ile ödüllendirildi. İstanbul Wow Otel de yapılan Bölge Müdürleri Toplantısı nda, 2013 yılının ilk 6 ayının değerlendirmesini yapan Thomas Bonifield, başarılı geçirdikleri 2012 yılından sonra, 2013 yılının ilk 6 ayında sergilenen performansın kendilerini çok memnun ettiğini söyledi. Herkesin canla başla çalıştığını belirten İHA Genel Müdürü Bonifield, Arkadaşlarımızın performanslarından memnunuz. 2013 yılının ilk 6 ayı İHA nın kuruluşundan bu yana bölgelerin en başarılı olduğu ilk yarı oldu. Güzel işler yaptık. Uygulamaya koyduğumuz yeni projelerde bu yarıda çok iyi sonuçlar aldık. Bu toplantı, en moralli olduğumuz toplantıların başında geliyor. Bu performansımız devam ettiği müddetce, çok daha iyi işler yapacağımıza, önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum dedi.
\n
\n 2012 yılında uygulamaya konulan banner projesinde çok iyi sonuç aldıklarını açıklayan Thomas Bonifield, Bu çalışmada iki bölgemiz büyük bir başarı elde etti. Çok iyi performans sergiledi. Samsun Bölgemiz birinci, Adana Bölgemiz ise ikinci oldu. Bu bölge müdürlerimizi teşvik amaçlı birer ipad ile ödüllendirdik. Önümüzdeki dönemlerde ödülün boyutu büyüyecek. Her iki arkadaşımızı da yürekten tebrik ediyorum diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Samsun'da MHP'ye bırakılan ilçeler

1 İşte Samsun'da MHP'ye bırakılan ilçeler

Samsunspor'da 4 kadro dışı

2 Samsunspor'da 4 kadro dışı

İşte AK Parti'nin Samsun adayları

3 İşte AK Parti'nin Samsun adayları

Erhan Usta için ayağa kalktılar

4 Erhan Usta için ayağa kalktılar

Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

5 Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

Samsun'da tramvay yarın ücretsiz

6 Samsun'da tramvay yarın ücretsiz

Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

7 Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

Samsunspor taraftarına büyük şok

8 Samsunspor taraftarına büyük şok

Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

9 Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı

10 Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı