ONLAR SÖZDE MÜSLÜMAN

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Mısır daki darbeyi destekleyen Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirliklerini Sözde Müslüman ülke ilan ederek, Mısır’da yapılan darbeye sessiz kalanlar, masum sivillerin akan kanı, sizin elinize de bula

 ONLAR SÖZDE MÜSLÜMAN
\n AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Mısır da milletin iradesiyle seçilmiş Mursi ye sahip çıkan Müslüman Kardeşler ve taraftarlarının üzerine asker ve polisin kurşun yağdırdığını belirterek sert eleştirilerde bulundu. Demir, Mısır ordusunun İsrail’e karşı kullanamadığı gücü kendi halkına kullandığını, yapılan darbeye başta ABD olmak üzere AB ülkelerinin de sessiz kaldığını belirterek, Yapılan katliama da sessiz kalıyorlar. Batının demokrasi ve insan hakları anlayışı budur. Bizleri daha çok üzen, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi sözde Müslüman ülkelerin akan Müslüman kanına sesiz kalmaları ve hatta desteklemeleridir. Mısır da masum sivillerin akan kanı, sessiz kalanların eline bulaşmıştır. Sessiz kalanlar bu vahşetin ortağıdır dedi. 
\n
\n  
\n
\n HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEYİZ
\n
\n Türkiye nin haksızlık karşısında eğilmeyeceğini kaydeden Demir, şunları söyledi: Haksızlık karşısında eğilip dilsiz şeytanlardan olmayacağız. Mısır da demokrasi, milli irade katledilmiştir. Şimdi de millet katlediliyor. Her ne pahasına olursa olsun bu insanlık suçuna karşı dik duran yine ülkemiz olmuştur. Mısır’da yapılanlar Gezi Parkı olaylarıyla ülkemizde de yapılmak istenmiştir. Önce ağaç, sonra özgürlük sevdasıyla etrafı yakıp yıkan şehir eşkıyalarının Mısır’da insanlar katledilirken sesiz kalmaları onların gerçek yüzünü ortaya koymuştur. Bu demokrasi ve özgürlük havarileri gezi olaylarında samimi değillerdi. Mısır katliamında gösterdikleri bu sessizlik onların gerçek samimi duygularıdır. Büyük Türkiye’den rahatsız olanların taşeronluğu yaptılar. Milletimiz bu oyunu gördü. Malum parti ve marjinal gruplar dışında hiçbir kesimden destek göremediler. Tarihi demokrasi katli ile dolu bu partimizin tavır ve tutumları kendi hanelerine kara leke olarak bir kez daha yansımıştır.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da çıkan yangın sonrası fabrika küle döndü

1 Samsun'da çıkan yangın sonrası fabrika küle döndü

Lider Samsunspor, galibiyet yolunda... İşte maç kadrosu

2 Lider Samsunspor, galibiyet yolunda... İşte maç kadrosu

Samsunlular dikkat! O ilçelere kar yağışı uyarısı

3 Samsunlular dikkat! O ilçelere kar yağışı uyarısı

Samsun'da fabrikada yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı

4 Samsun'da fabrikada yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı

Samsun'daki fabrika yangınında işçiler gözyaşlarını tutamadı

5 Samsun'daki fabrika yangınında işçiler gözyaşlarını tutamadı

Samsun'daki vahşi cinayetle ilgili flaş gelişme

6 Samsun'daki vahşi cinayetle ilgili flaş gelişme

Pendikspor - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

7 Pendikspor - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Samsun cuma namazı saati: 17 Ocak Samsun cuma namazı vakti kaçta?

8 Samsun cuma namazı saati: 17 Ocak Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'daki fabrika yangınında faciadan dönüldü

9 Samsun'daki fabrika yangınında faciadan dönüldü

Samsun'da çiftçi evini 'biyogaz'la ısıttı

10 Samsun'da çiftçi evini 'biyogaz'la ısıttı

hızWeb