Kola: Birlikte yöneteceğiz

Büyükşehir ve Atakum Belediye Meclis Üyesi Cemalettin Kola, MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığını resmileştirdi. Kola, Atakum u Atakumluyla birlikte yönetmek için, ekonomisi sağlam bir belediye için göreve talibim dedi\r\n\r\n

 Kola: Birlikte yöneteceğiz
\n Büyükşehir ve Atakum Belediye Meclis Üyesi Cemalettin Kola, MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığını başvurusunu yaptıktan sonra, Haber Medya Grup İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret etti. Kola, Atakum Belediyesi ni ekonomisi sağlam ve Atakumluyla birlikte yönetilen bir belediye yapmak için göreve talip olduğunu söyledi. 
\n
\n  
\n
\n SAĞLAM EKONOMİ
\n
\n GÜÇLÜ BELEDİYE
\n
\n Kola, sağlıklı bir belediye ve iyi yönetim için ekonominin sağlıklı olması gerektiğini belirterek, Her şeyden önce ekonomisi sağlam, tüm faaliyetleri yasa ve yönetmeliklere uygun bir belediye olması gerekiyor. Ayrıca, ilçeyi Atakumluyla birlikte yönetmeyi; bir uygulama yapmadan önce, o uygulanamadan yararlanacak ve etkilenecek tüm ilçe halkıyla birlikte karar almayı vaad ediyoruz. Atakum sadece Samsun değil Karadeniz için bir şanstır. Bu şansı iyi kullanmak için bu göreve talip oldum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb