Hedef; konforlu şehir

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Başbakanımız idaresindeki AK Parti hükümetimize uygun olarak sosyal belediyecilik yapıyoruz. Hedefimiz, yaşam konforu üst seviyede olan bir şehir. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz dedi.\r\n

 Hedef; konforlu şehir
\n    Canik Belediye Başkanı Osman Genç, hedeflerinin mutlu bir şehir olduğunu belirterek, Eğitimden sağlığa, kentsel dönüşümden alışveriş merkezlerine kadar yaptığımız bütün çalışmalarımız yaşam konforu artmış olan bir şehir için. Biz ilçemizin ve şehrimizin ihtiyaçlarını ne kadar giderebilirsek insanlarımızın mutluluğuna o kadar katkıda bulunuruz. İlçemizde bir şehirle alakalı hemen hemen bütün eksiklikleri giderdik. Canik te insanlarımız artık geleceğe daha umutla bakıyor. Çocuklarımızın geleceğe dair hayalleri genişledi, umutları arttı dedi.
\n
\n  
\n
\n SOSYAL BELEDİYECİLİK YAPIYORUZ
\n
\n Canik Belediyesi olarak her bölgeye eşit hizmet götürdüklerini ve herkese eşit mesafede olduklarını dile getiren Genç, Biz, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesini kendine şiar edinen bir devlet geleneğine sahibiz. Bilgi çağını yakalayan insanoğlu eşit, özgür ve onurlu bir şekilde yaşama hakkına sahip olabilmenin yanısıra temel hak ve özgürlüklerini çağın gerektirdiği standartlarda kullanabilmelidir. Devletimiz bu anlayışı, Sosyal Devlet olma ilkesi içerisinde hayata geçirmiştir. Bizler de ilçemizde sosyal belediyeciliği en iyi şekilde uygulamaktayız” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HER ALANDA İMKAN VAR
\n
\n Canik te halkı mutlu etmek için yatırımlar yaptıklarını, bunları yaparken de sosyal belediyeciliği ihmal etmediklerini ifade eden Başkan Genç, Amacımız mutlu bir şehir. İlçemizde AK Parti belediyeciliğini en iyi şekilde uyguluyoruz. Bir yandan yaptığımız ve ilçemize çektiğimiz yatırımlarla halkımızın mutluluğunu sağlarken, diğer yandan sosyal belediyecilikle halkımıza yakın oluyoruz. Canik te her alanda insanlarımızın yaşam konforunu artırdık. Canik te artık eğitimden sağlığa, ticaretten eğlenceye kadar her alanda imkan var. İnsanlarımız artık daha mutlu dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar! 23 Eylül Pazartesi fındık fiyatları

1 Fındık fiyatları ne kadar! 23 Eylül Pazartesi fındık fiyatları

Guido'dan iyi haber

2 Guido'dan iyi haber

Samsun'da mahalle sakinleri hizmet bekliyor! Bir çivi bile çakan yok

3 Samsun'da mahalle sakinleri hizmet bekliyor! Bir çivi bile çakan yok

Samsun'da traktör devrildi: 1 çocuk öldü, 2 yaralı

4 Samsun'da traktör devrildi: 1 çocuk öldü, 2 yaralı

İrfan Buz: 'Bizlere yürekten inanın'

5 İrfan Buz: 'Bizlere yürekten inanın'

Samsun'da bir ilk!

6 Samsun'da bir ilk!

Samsun'daki cinayette flaş gelişme!

7 Samsun'daki cinayette flaş gelişme!

Samsunspor'da kupa mesaisi başlıyor

8 Samsunspor'da kupa mesaisi başlıyor

Samsun'da kaza sohbeti! O anlar kamerada

9 Samsun'da kaza sohbeti! O anlar kamerada

Samsun'da tesadüfen yakalandı

10 Samsun'da tesadüfen yakalandı