Amasya ile değil Kayseri ye bak !

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın, ‘Samsun son 10 yılda 20 kat gelişti’ şeklindeki açıklamasını, “Samsun’u, Amasya ve Ordu ile kıyaslarsak tespit doğru. Şehrimizi Eskişehir, Kayseri

 Amasya ile değil Kayseri ye bak !
\n    
\n
\n MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın, ‘Samsun son 10 yılda 20 kat gelişti’ şeklindeki açıklamasının gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Samsun’u Amasya, Ordu ile kıyaslarsak tespit doğru ancak şehrimizi Eskişehir, Kayseri veya Gaziantep’le kıyaslamak lazım” dedi.
\n
\n  
\n
\n GERÇEKÇİ OLMAK LAZIM
\n
\n Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri, vatandaş buluşmaları ve mahalle toplantıları düzenleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, halktan büyük bir teveccüh gördüğünü, bu teveccühle daha da güçlendiğini kaydetti. Samsun’da değişime ve gelişime imza atacak proje, ekip ve inanca sahip olduğunu belirten MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın açıklamalarını da şaşkınlıkla takip ettiğini kaydetti. Başkan Yılmaz’ın önceki gün katıldığı bir etkinlikte sarf ettiği, ‘Samsun son 10 yılda 20 kat gelişti’ şeklinde sözünün gerçeği yansıtmadığını belirten Dr. Ferhat Günaydın, “Samsun 20 kat gelişmiş olsa bugün büyükşehirlerle kıyaslanırdı. Başkan Yılmaz’ın bu açıklamasını Amasya ve Ordu ile kıyaslayarak yaparsa tespit doğru olabilir ama şehrimizi Eskişehir, Kayseri ya da Gaziantep ile kıyaslarsak açıklamasının gerçeği yansıtmadığını anlarız. Samsun da bahsedilen gelişim varsa sokaktaki vatandaşın halinden memnuniyetsizliği, mağduriyeti neden? Gerçekçi olmak, halkın nabzını tutmak lazım” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AİLELER TEDİRGİN
\n
\n Samsun halkının Büyükşehir Belediyesi yönetimine dair kendisine sürekli şikayette bulunduğunu ifade eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın şunları söyledi: “Halk, kendisiyle kavgalı bir belediye başkanı istemiyor. Şikayetler de bu yönde oluyor. Dolmuşçular üzgün, esnaf kırgın, gençler işsiz, aileler çocuklarının geleceği adına tedirgin. Hal böyle olunca da bu şehir için artık kan değişimi, yüz değişimi şart oluyor. Halk bu anlamda bizim samimiyetimizden, yapabileceklerimizden emin. Sandık başına gidip, tercihini bizden yana kullanacağı günü bekliyor. Bunu mensubu olduğum partiye gönül verenler kadar tüm siyasi görüşlere mensup halkımız bekliyor.” 
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

1 Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

2 Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

3 Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

Şuhut, beyaza büründü

4 Şuhut, beyaza büründü

Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

5 Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

THY Euroleague: Fenerbahçe: 92 - EA7 Olimpia Milano: 85

6 THY Euroleague: Fenerbahçe: 92 - EA7 Olimpia Milano: 85

AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

7 AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

Samsun'da tır ile çarpışan otomobil yandı: 1 yaralı

8 Samsun'da tır ile çarpışan otomobil yandı: 1 yaralı