Amasya ile değil Kayseri ye bak !

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın, ‘Samsun son 10 yılda 20 kat gelişti’ şeklindeki açıklamasını, “Samsun’u, Amasya ve Ordu ile kıyaslarsak tespit doğru. Şehrimizi Eskişehir, Kayseri

 Amasya ile değil Kayseri ye bak !
\n    
\n
\n MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın, ‘Samsun son 10 yılda 20 kat gelişti’ şeklindeki açıklamasının gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Samsun’u Amasya, Ordu ile kıyaslarsak tespit doğru ancak şehrimizi Eskişehir, Kayseri veya Gaziantep’le kıyaslamak lazım” dedi.
\n
\n  
\n
\n GERÇEKÇİ OLMAK LAZIM
\n
\n Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri, vatandaş buluşmaları ve mahalle toplantıları düzenleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, halktan büyük bir teveccüh gördüğünü, bu teveccühle daha da güçlendiğini kaydetti. Samsun’da değişime ve gelişime imza atacak proje, ekip ve inanca sahip olduğunu belirten MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın açıklamalarını da şaşkınlıkla takip ettiğini kaydetti. Başkan Yılmaz’ın önceki gün katıldığı bir etkinlikte sarf ettiği, ‘Samsun son 10 yılda 20 kat gelişti’ şeklinde sözünün gerçeği yansıtmadığını belirten Dr. Ferhat Günaydın, “Samsun 20 kat gelişmiş olsa bugün büyükşehirlerle kıyaslanırdı. Başkan Yılmaz’ın bu açıklamasını Amasya ve Ordu ile kıyaslayarak yaparsa tespit doğru olabilir ama şehrimizi Eskişehir, Kayseri ya da Gaziantep ile kıyaslarsak açıklamasının gerçeği yansıtmadığını anlarız. Samsun da bahsedilen gelişim varsa sokaktaki vatandaşın halinden memnuniyetsizliği, mağduriyeti neden? Gerçekçi olmak, halkın nabzını tutmak lazım” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AİLELER TEDİRGİN
\n
\n Samsun halkının Büyükşehir Belediyesi yönetimine dair kendisine sürekli şikayette bulunduğunu ifade eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın şunları söyledi: “Halk, kendisiyle kavgalı bir belediye başkanı istemiyor. Şikayetler de bu yönde oluyor. Dolmuşçular üzgün, esnaf kırgın, gençler işsiz, aileler çocuklarının geleceği adına tedirgin. Hal böyle olunca da bu şehir için artık kan değişimi, yüz değişimi şart oluyor. Halk bu anlamda bizim samimiyetimizden, yapabileceklerimizden emin. Sandık başına gidip, tercihini bizden yana kullanacağı günü bekliyor. Bunu mensubu olduğum partiye gönül verenler kadar tüm siyasi görüşlere mensup halkımız bekliyor.” 
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da genç kız önce dolandırıldı, sonra tacize uğradı

1 Samsun'da genç kız önce dolandırıldı, sonra tacize uğradı

Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

2 Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

Samsun'da köpek barınaklarını kundakladılar

3 Samsun'da köpek barınaklarını kundakladılar

Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

4 Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

Afrin'e Türk bayrağı dikildi

5 Afrin'e Türk bayrağı dikildi

Tramvay ücretsiz

6 Tramvay ücretsiz

Gözler Samaras'ta olacak

7 Gözler Samaras'ta olacak

 Taraftar işbaşında

8 Taraftar işbaşında

Herkes hakkının peşine düşmeli

9 Herkes hakkının peşine düşmeli

 Kale Furkan'ın

10 Kale Furkan'ın