BENİM ALLAH KORKUM VAR

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın seçim çalışmaları kapsamında kullandığı giydirilmiş arabalar ve reklam panolarına göndermede bulunan MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, Benim onlarca giydirilmiş arabam, yüzlerce rek

BENİM ALLAH KORKUM VAR
\n    Seçimler öncesi arkasında büyük bir halk desteği olduğunu belirten MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, seçimleri kazanacağına dair inancının tam olduğunu ifade etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz a yönelik eleştirilerini de sürdüren Dr. Ferhat Günaydın, 20 yıl önce ekonomik anlamda Türkiye nin yedinci şehri olan Samsun, yönetimdeki eksiklikler nedeniyle 30. sıraya geriledi dedi.
\n
\n  
\n
\n BENİM ALLAH KORKUM VAR
\n
\n Seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürdüğünü, bu anlamda arkasında büyük bir halk desteği olduğunu söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, seçimleri kazanacağına dair inancının tam olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın giydirilmiş arabalarına ve reklam panolarına göndermede bulunan Dr. Ferhat Günaydın, Bu halk sahipsiz değil, bir kere herkes bunu kafasına soksun. Artık bu şehrin bir ağabeyi, kardeşi, evladı var. Benim onlarca giydirilmiş arabam olmayabilir. Yüzlerce reklam panom da olmayabilir. Ama benim içimde Allah korkusu var, mangal gibi de yürek var. 20 yıl önce ekonomik anlamda Türkiye nin yedinci şehri olan Samsun, yönetimdeki eksiklikler nedeniyle 30. sıraya geriledi. Çıkıp sokakta iyi niyetli Samsun halkını kandırıyorlar. Başkan Yılmaz, görevde bulunduğu 15 yılda kaç yatırımcı şehrimizde fabrika kurdu? Hangi yatırımcının işi kolaylaştı? Gelmek isteyenleri nasıl kaçırdı? Şurada, hemen yanıbaşımızdaki Çorum ekonomik anlamda nerede, biz neredeyiz? Samsunlular bu anlayışla yönetilmemeli dedi.
\n
\n  
\n
\n HARA PEŞKEŞ ÇEKİLECEK
\n
\n Bafra daki Karaköy Hara sının bakanlık eliyle peşkeş çekileceğini öne süren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, söz konusu yerle ilgili 100 Milyon Dolarlık bir proje hazırladıklarını belirterek, Bafra ilçesinde bulunan Karaköy Tarım İşletmesi nin, özelleştirme kapsamına alınarak Diyarbakırlı bir işadamına kiraya verilecek olması söz konusu. Tepkiler, itirazlar oldu ancak bakanlık burayı allem edip, kallem edip aynı kişiye vermek istiyor. Bunun adı kesinlikle peşkeştir. Göreve geldiğimizde ilk işlerimizden birisi de bu hara nın değerlendirilmesi olacaktır. Büyükşehir Belediyesi, OMÜ ve işadamlarının katılımıyla ortak bir tarım kümelenmesi oluşturacağız. Bu 100 Milyon Dolarlık bir projedir. İçerisinde uluslararası labarotuar, yüksek teknoloji enstütisi gibi bir çok önemli konuyu barındıracak. Samsun da Karadeniz Bölgesi nin gıda borsasını kuracağız ve karşı kıyıya bunu satacağız. Binlerce kişiye istihdam kapısı olacak. Aynı şekilde ilçelerde çiçekçilik, organik tarım ve hayvancılığa kazanç olacak bir proje. Bunların yapılabileceği bir yerin peşkeş çekilmesine anlam veremiyoruz. Samsun un öz kaynaklarını kendimiz işletir, insanlara istihdam kapısı açarız, ekonomiye gelir elde eder, tarım kümelenmesi oluştururuz şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

1 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

2 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

3 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Bu nasıl bakım?

4 Bu nasıl bakım?

Haftanın maçı Haberaks TV'de

5 Haftanın maçı Haberaks TV'de

Samsunspor'da nöbet değişimi

6 Samsunspor'da nöbet değişimi

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

7 Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Çok şıksınız beyler

8 Çok şıksınız beyler

Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

9 Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'

10 Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık: 'Bizimle yaşayacak'