Bafra da 39. mevlid

Samsun’un Bafra ilçesinde Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği tarafından Şehitler anısına 39. kez mevlid-i şerif okutuldu\r\n

Bafra da 39. mevlid
\n  Bafra Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneğinde düzenlenen mevlide Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra İlçe Jandarma Komutanı vekili Üsteğmen Volkan Yıldırım, Bafra T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Kasım Demiralp, Bafra İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Abdurrahman Mankan, Bafra İlçe Müftüsü Burhan Keleş, Bafra 75. Yıl Huzurevi Müdürü Mustafa Erdoğan, Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu ve yönetimi, Şehit ve gazi ailelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
\n
\n  
\n
\n Bafra Çarşı Cami İmamı Mehmet Zengin, Bafra İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Osman Güleryüz tarafından Kuran-ı Kerim ve Yasin-i Şerif okundu. Okunan Kuran-ı Kerim ve Yasin-i Şerif’in ardından Bafra İlçe Müftüsü Burhan Keleş yaptırdığı duanın ardından, Kuran-ı Kerim ve Mevlit programı yapılan ikramlarla son buldu.
\n
\n  
\n
\n Ümit CEYLAN 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zeytin tarlasında cinayet

1 Zeytin tarlasında cinayet

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

2 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

3 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı