Biz hazırız söz halkta

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, gönülleri inşa ederek vizyoner projelerle İlkadım ı 2023 hedefine ulaştıracaklarını belirterek, Biz hazırız, söz halkta dedi\r\n

Biz hazırız söz halkta
\n   AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Saitbey Mahallesi, Çiftlik Caddesi nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
\n
\n AK Parti nin milletin vicdanında olan bir parti olduğunu söyleyen Tok, toplumun her katmanını ilgilendiren projelerle hizmet etmeye hazır olduklarını kaydetti.
\n
\n Türkiye’de sosyal belediyecilik AK Parti nin temsil ettiği siyasal çizgisi ile başladığını ifade eden Tok, Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışıyla yola çıktık. Biz halkımızın vicdanında hep vardık. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ın Biz, aslında büyük bir çınarın dallarıyız. Bu büyük çınarın kökü aynı topraklardır. Dalları da aynı gök kubbenin altındadır.  ifadesi halkımızla AK Parti nin et tırnak gibi oluşunu anlatmaktadır. Kardeşiniz olarak  bizde aynı ocaktan geldik. Aynı havayı soluyarak, aynı siyasi hedefleri temel alarak yetiştik diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n İLKADIM TAÇLANACAK
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok konuşmalarını şöyle sürdürdü: Gün İlkadım ın adına yakışır hizmetlerle taçlandırılmasının zamanıdır.  Yeni vizyon projeler hazırlama anıdır. Tüm bunlar için biz varız ve hazırız. Önce insan demek için, kültürel ve sosyal bir belediyecilik için, estetik duyarlılığa sahip bir kent için, bir ve beraberce yönetmek, biz olmak için biz varız. Toplumun her katmanına yönelik hazırladığımız projeleri hizmete dönüştürmek için hazırız. Bu kutlu kervanın bir yolcusu olmaktan ancak onur ve gurur duyarız.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

1 Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

3 Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

Samsunspor'a çifte standart

4 Samsunspor'a çifte standart

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

5 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

6 İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

Samsun'da faciaya ramak kala!

7 Samsun'da faciaya ramak kala!

Eğitim atışı sırasında patlama! Şehit ve yaralılar var

8 Eğitim atışı sırasında patlama! Şehit ve yaralılar var

Ali Ece'ye forma sürprizi

9 Ali Ece'ye forma sürprizi

Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

10 Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı