Miting gibi açılış

AK Parti İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışı, yaklaşık 3 bin kişinin katılımıyla miting havasına dönüştü\r\n

Miting gibi açılış
\n    Samsun un İlkadım İlçesi İstiklal Caddesi nden bulunan AK Parti İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışı yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 3 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen açılış miting havasına dönüştü. Açılışa, Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Suat Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, il ve ilçe teşkilat üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
\n
\n  
\n
\n SAATİ KURMANIN ZAMANI GELDİ
\n
\n Eski Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Suat Kılıç, 12. yıla Bismillah dedik. 12 senedir sizlere hizmetle mükellefiz. Bizi milletvekili seçtiğiniz günden beri, gece gündüz demeden sizin hizmetinizde olduk. Bu imtihandan yüzümüz ak çıkmışız ki bu meydanları doldurdunuz. Samsun un geçmişine bir bakın, bir de bugününe bakın. 12 yıl önce Samsun hayalleri yıkılmış, küçülen, buharlaşan ve göç veren bir şehirdi. Nereden nereye geldik. Yaptığımız eserler ve hizmetler, emekle seçip Ankara ya gönderdiğiniz kardeşlerinizin hizmetkarlığının eseridir. Allah Türk milletine, Anadolu insanına kötü gün göstermesin. Bu şehir kısa bir süre içerisinde Türkiye nin en modern spor kenti haline geldi. Yaptığımız her hizmet Samsun a, Samsun lulara hayırlı olsun. Bu şehrin geleceği gençlere emanet. Samsun ve Samsunspor luluk bilinci için bu şehir gençlerden çok şey bekliyor. Bu hizmetlerimizi ve seferberliğimizi her yere gidin anlatın. İlkadım da 5 yıl önce saat durdu. Bu saati yeniden kurmanın, hizmet sürecini harekete geçirmenin zamanı geldi. Adaylarımızı tebrik ediyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n AK PARTİ Yİ ÖZLEMİŞSİNİZ
\n
\n Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Bu katılım ve heyecandan anladığım şey, İlkadım da AK Parti belediyesinin olmamasını iyi farketmişsiniz. AK Parti li bir belediyeyi özlemişsiniz. Samsun Kuzey Anadolu nun cazibe merkezi oldu. Siyasette de en önemli merkez haline geldi. Samsun dışında çok sayıda dışardan gelen ve dönen insanlar var. Samsun a gelip yerine geri dönenler, Samsun u öve öve bitiremiyor. Geçtiğimiz 12 yılı en iyi ve verimli değerlendiren il, Samsun oldu. İstediğimiz herşeyi aldık ve yaptık. Bugünün ihtiyaçlarını değil, önümüzdeki 20-30 yılın gereklerini yerine getirdik. Son 5 yılda İlkadım da yapılan neyi hatırlıyorsunuz. Uyudular. Ama merak etmeyin mart ayının sonunda yeniden AK Parti ile kavuşacağız. Biz AK Parti nin memleket sevdasına, çalışkanlığına ve hizmetine hevesiz. Böyle bir 12 yılı ülkesine yaşatan başka bir kadro olmamış. 15 yıl sonra yüksek teknolojili bir Türkiye yaşayacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BÜYÜKŞEHİR İN AYAĞI TOPAL KALIR
\n
\n AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Burada mitingimiz yada davet ettiğimiz bir kalabalığımız yok. Birçok siyasi partinin genel başkanı, Samsun Cumhuriyet Meydanı nda miting yapacağım dediğinde bu kalabalığın yarısını toplarsa, her ay miting yapar. Onun için sizlerle ne kadar gurur ve onur duysak azdır. Önemli bir yolun başındayız. Yolumuz 30 Mart 2014 tarihinde sonuçlanacak. Bu yola çıkarken birtakım aşamaları birlikte geride bıraktık. Siyaset uzun soluklu ve meşakkatli bir yoldur. Bu yolda sabır etmek ve başarı göstermek inanç, bilgi ve çalışmayla başarılı olur. İlkadım da görev yapmak, Erdoğan kardeşimize nasip oldu. Eğer İlkadım da Samsun un kalbinde AK Parti li bir belediye başkanını seçmezsek, Büyükşehir Belediye sinin bir ayağı topal kalır. Geçtiğimiz 6-7 aylık dönemde, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ı itibarsızlaştırma sürecini hep birlikte yaşadık. Bu seçimler buna verilecek en güzel cevaptır şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n İLKADIM I ALACAĞIZ
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Burada Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışı için biraraya geldik. Teşkilatçılık bir ekip işidir. Teşkilatçılığa önem veren bir anlayışı, egemen kılmaya mecburuz. İlişkilerimizi sıcak ve samimi tuttuk. Böylesine canlı ve dinamik bir parti yok. Girdiğimiz her seçimden birinci parti olarak çıktık. AK Parti, ülkenin tüm dinamiklerini bir arada toplayan bir partidir. Partimiz, milletimizin gözündeki umut ışığıdır. Hizmetlerimizden her vatandaşımızı hissedar etmek için çalışacağız. AK Parti belediyecilik anlayışıyla inşallah İlkadım ı yeniden AK Parti li sizin belediyeniz, halkın belediyesi yapacağız. Aşk ve sevda ile çıktığımız yolda sizin için çalışacağız. İlkadım ı, Türkiye nin seçkin, saygın ve adına yakışır bir kent olması için yola çıktık. Önümüzdeki dönem bizim ustalık dönemimiz olacaktır. Tüm halkımızın değerlerine sahip çıkacağız. İlkadım 5 yıldır, AK Parti belediyecilik anlayışından uzak kalmıştır. Önümüzdeki seçimlerde değişim ve gelişimle İlkadım ı alacağız ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ise, AK Parti, temiz siyaset, temiz toplum tam adalet anlayışıyla milletimizin içinden çıkmıştır. Yaptığı icraatlarla tüm Türkiye nin partisi olmuştur. Yürünen yol, aydınlık bir yoldur ve bu yolun lideri Recep Tayyip Erdoğan dır. İlkadım da kimseyi gücendirmeden canla başla çalışacağımıza inancımız tamdır dedi.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da dehşet! O anlar saniye saniye kamerada

1 Samsun'da dehşet! O anlar saniye saniye kamerada

Egemen Töreli hayatını kaybetti

2 Egemen Töreli hayatını kaybetti

Belediye çalışanı Başkanı vurdu!

3 Belediye çalışanı Başkanı vurdu!

Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

4 Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

Samsun'da koca dehşeti! Kurtulmak için camdan atladı

5 Samsun'da koca dehşeti! Kurtulmak için camdan atladı

Samsun'da okul gezisi facia ile bitecekti

6 Samsun'da okul gezisi facia ile bitecekti

Samsun'da pompalı tüfekli çatışma: 5 yaralı

7 Samsun'da pompalı tüfekli çatışma: 5 yaralı

Samsunlular dikkat! Kar kapıda

8 Samsunlular dikkat! Kar kapıda

Samsun'da husumet kavgası kanlı bitti

9 Samsun'da husumet kavgası kanlı bitti

Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

10 Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı