Bizim eserimiz Canik

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Biz meydana hayali projelerle çıkmıyoruz. Eserimiz ortadadır, bu eser Canik tir. Bugüne kadar yaptıklarımızın yanında yapacaklarımızla da Canik gelişim istikametinde ilerleyecek dedi\r\n

 Bizim eserimiz Canik
\n    Canik Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Osman Genç, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Dün vefat eden bir vatandaşın cenazesine katılan Başkan Genç, daha sonra Mekke Caddesi’nde esnafları gezdi, çay ocağında oturup vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşları dinleyen Genç, 10 uyguladıkları projelerle büyük bir eser ortaya çıkardıklarını söyledi.
\n
\n  
\n
\n CANİK BİZİMLE KAZANDI
\n
\n Canik in 10 yıl önceki fotoğrafı ile bugünkü fotoğrafı yanyana getirildiğinde kıyaslanması mümkün olmayacak derecede gelişmeler olduğunu ifade eden Başkan Genç, 10 yıl önce halkımızın bize verdiği emaneti onurla ve güvenle taşıyoruz. Sağduyu sahibi herkes bu büyük değişimi takdirle karşılamaktadır. 10 yıl önceki heyecanımızı, coşkumuzu, enerjimizi bugün de aynen muhafaza ediyoruz. Canik bizimle kazandı, inşallah bizimle kazanmaya devam edecektir dedi.
\n
\n  
\n
\n EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ, HALKIMIZ
\n
\n Hiç bir zaman hayal tüccarlığı yapmadıklarını ve yapmayacaklarını belirten Genç, Bizim gücümüz halkımız halkımız oldu, yine halkımız olacaktır. Biz meydana hayali projelerle çıkmıyoruz. Eserimiz ortadadır, bu eser Canik tir. Bugüne kadar yaptıklarımızın yanında yapacaklarımızla da Canik gelişim istikametinde ilerleyecek. Çocuklarımıza güvenli ve huzur içerisinde yaşayabilecekleri bir Canik i miras bırakmak en büyük hayalimizdir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da dehşet! O anlar saniye saniye kamerada

1 Samsun'da dehşet! O anlar saniye saniye kamerada

Egemen Töreli hayatını kaybetti

2 Egemen Töreli hayatını kaybetti

Belediye çalışanı Başkanı vurdu!

3 Belediye çalışanı Başkanı vurdu!

Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

4 Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

5 Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

Samsun'da okul gezisi facia ile bitecekti

6 Samsun'da okul gezisi facia ile bitecekti

Samsunlular dikkat! Kar kapıda

7 Samsunlular dikkat! Kar kapıda

Uyanık ve Yıldırım da izledi

8 Uyanık ve Yıldırım da izledi

Tartışılan değişiklik

9 Tartışılan değişiklik

Temayül tamam, gözler Erdoğan'da

10 Temayül tamam, gözler Erdoğan'da