Hizmetlerin önünü operasyonlar kesemez

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Hizmetlerin önünü, ne haziran ayındaki olaylar ne de aralık ayındaki operasyon kesmedi, kesemeyecek dedi\r\n

 Hizmetlerin önünü operasyonlar kesemez
\n    AK Parti Salıpazarı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) miting havasında açıldı. Açılışta konuşan AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Yücel Kaya, bugüne kadar ilçede birlik ve beraberlik içinde bir çok hizmetlere imza attıklarını söyledi.  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise, Beş yıllık görev sürecinde güler yüzlü, hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı içinde ilçemize hizmet etmenin gururunu yaşadık. Hedefinde insan olan, sosyal belediyecilik anlayışı içinde vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yerine getirdik. Bundan sonra da yerine getirmeye devam edeceğiz. İnşallah bundan sonrada halk odaklı projelerimiz ile ilçemizi hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n GÜCÜMÜZÜ MİLLETTEN ALIYORUZ
\n
\n AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ise, milletin hayır duasını aldıkça hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Köktaş, Kısa zamanda sağlıkta, eğitimde, sosyal politikalarımızda, tarımda bu başarılara, büyük hizmetlere imza attık. Biz gücümüzü halkımızdan alıyoruz, milletimizden alıyoruz. Sizler bizim arkamızda oldukça, sizler bizi destekledikçe, biz sizlerin hayır dualarını aldıkça,  inşallah bu hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Bu hizmetlerin önünü, ne haziran ayındaki olaylar, ne de aralık ayındaki operasyon kesmedi, kesemeyecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YOĞUN KATILIM
\n
\n Konuşmaların ardından Salıpazarı İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi, açılış kurdelesi kesilerek hizmete açıldı. Açılışa, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye  Başkanı ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı Belediye Başkanı ve adayı Halil Akgül, Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul, Salıpazarı İlçe Başkanı Yücel Kaya, İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, bazı il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İlçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle ve köy temsilcileri, sandık müşahitleri ve çok sayıda ilçe halkı katıldı. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

1 Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

2 Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

3 Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

4 Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

5 Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

Önce refüje çarptı, ardından cayır cayır yandı

6 Önce refüje çarptı, ardından cayır cayır yandı

Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

7 Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu

8 Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu