Analarımız gün sayıyor

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, Bir asker anası nasıl oğlu askerdeyken gün sayıyorsa, bu şehirdeki analarımız da beni başkan olarak seçmek için gün sayıyor dedi\r\n

 Analarımız gün sayıyor
\n    Esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, İlkadım İlçesi Pazar Mahallesini gezdi. Saathane Meydanı civarındaki esnafla buluşan Dr. Ferhat Günaydın, çay ocaklarını gezerek vatandaşlarla sohbet ederek Samsun da bir değişim süreci başlatacaklarını belirtti.
\n
\n  
\n
\n ŞİMDİLİK BAŞA BAŞ GİDİYOR
\n
\n Seçim çalışmalarına başladıkları günden bu yana yoğun bir şekilde alanda olduklarını kaydeden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, Seçim çalışmalarımızı oldukça yoğun şekilde sürdürüyoruz. Halkımızdan yoğun ilgi görüyoruz ki bu durum bizi daha da heyecanlandırıyor. 15 Şubat 2014 tarihine kadar Büyükşehir belediyesi ölçeğinde oy oranları başa baş olacaktır. Ama sonrasında farkı gittikçe açacağımızdan eminiz. Öyle farklı istatistikler tutmaya, halkı yanıltmaya gerek yok. Halkın içerisinde olan herkes, bize yönelik hızla artan teveccühün farkında. Samsun da bir değişim süreci başlayacak, artık bu kesin. Sadece sandık başına gidilecek günü bekliyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n HALKI ZOR DURUMDA BIRAKIYORLAR
\n
\n İşsizlik nedeniyle çocukları gurbete giden anaların tercihi biziz. Zira çocuklarından ayrı kalmak istemiyorlar. Ama gencimiz ne yapsın, yatırım olmayan, işsizliğin tavan yaptığı şehrimizi çaresizlik içerisinde terk ediyor. Biz bu duruma son vereceğiz. Bu şehrin çocukları, başka şehirlerde çalışmak zorunda kalmayacak. Bunu yapabilecek inanca sahibiz. Analar da bu durumun farkında. Öyle ki bir asker anası nasıl oğlu askerdeyken gün sayıyorsa, bu şehirdeki analarımız da beni başkan olarak seçmek için gün sayıyor. Bizi mevcut belediye yönetiminden ayıran büyük bir fark var. Onlar insanlara sürekli zor durumda bırakmaktan çekinmezken, biz bu şehrin her bir vatandaşına ayrı bir sevda ile tutkunuz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU   
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

2 Samsunspor'a çifte standart

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

3 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

Ali Ece'ye forma sürprizi

4 Ali Ece'ye forma sürprizi

Savaş-Oğuz farkı

5 Savaş-Oğuz farkı

Başkan İsmail Uyanık bilgi aldı

6 Başkan İsmail Uyanık bilgi aldı

Samsunspor hırs küpü

7 Samsunspor hırs küpü

Varsa yoksa Sarıyer

8 Varsa yoksa Sarıyer

Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı

9 Yılport Samsunspor'da danışma kurulu toplandı

Taner Taşkın yıkım planını hazırlıyor

10 Taner Taşkın yıkım planını hazırlıyor