BEDELİ KİM ÖDEYECEK ?

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı, Boşa geçen 5 senenin bedelini kim ödeyecek. Yazık değil mi bu güzel Atakum’a, yazık değil mi hizmet bekleyen Atakum halkına dedi\r\n

BEDELİ KİM ÖDEYECEK ?
\n    
\n
\n Yoğun bir tempoyla seçim çalışmalarını devam ettiren Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakent Saklıbahçe adlı cafede gençler buluştu.  Atakum,’un denizi sahili ve doğasıyla olduğu kadar içinde yaşayan halkıyla da çok büyük bir potansiyel olduğunu önemle belirten İshak Taşçı, “Öncelikle bu yoğun ilginizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Siz sadece geleceğin değil, bugünlerinde teminatısınız. Gençlere yarınları hedef göstermek için, bu günü yaşamalarını sağlamak gerekiyor. Onlar için uygun bir ortam oluşturmak gerekiyor. Kendilerini gösterebilecekleri, katılım sağlayabilecekleri bir yönetim anlayışı gerekiyor. İstihdam gerekiyor. Vizyon gerekiyor. Enerji gerekiyor. Geleceği bugünden yaşamaya başlamak gerekiyor. Sizlerin karşına Atakum için araştırma ve analizler sonucunda oluşmuş 55de55 projeyle çıktım. Bu kitapçıkta inanmadığım hiçbir şey yok. İlçemizin bir turizm, bir yatırım merkezi olması için ortaya bir vizyon koymak ve bu uğurda çok çalışmak gerekiyor” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YAZIK DEĞİL Mİ ATAKUM’A
\n
\n Bugün burada bulunan herkesin bir hayali, bir hedefi, bir amacı olduğunu kaydeden Taşçı, “Eğer ortada bir vizyon ve geleceğe dair bir hedef yoksa ilerlemek sizce mümkün müdür? Bugün Atakum sizce hak ettiği yerde mi? Son 5 yıldır sizi heyecanlandıran hangi projeyi duydunuz. Hangi projeye dahil edildiniz. Hangi yatırım yapıldı ve size istihdam şansı sunuldu. Arkadaşlar Atakum sizsiniz. Atakum’u hak ettiği noktalar taşıyacak sizsiniz. Siz buradasınız, peki Atakum’u çok sevdiğini söyleyen Sayın Burma nerede? 5 yıldır neredeydi. Bir önceki seçimde bizlere 81 proje vaat etti. Soruyorum şimdi size. Sizce bunların kaçı hayata geçti. Size soruyorum çünkü sayın başkana sordum, henüz bir cevap vermedi. Bekliyoruz. Bu projeler nerede hayata geçti. Eğer hayata geçmediyse belediyenin bütçesi ne şekilde değerlendirildi. Bu soruların cevaplarından daha önemli olan bir şey var. Boşa geçen 5 senenin bedelini kim ödeyecek. Yazık değil mi bu güzel Atakum’a, yazık değil mi hizmet bekleyen Atakum halkına diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

1 Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

2 Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu

3 Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu

Asayiş uygulamasında direnen bir kişi polisi yaraladı

4 Asayiş uygulamasında direnen bir kişi polisi yaraladı

Cami lojmanı yandı: 2 yaralı

5 Cami lojmanı yandı: 2 yaralı

Havaya ateş açan kişi daha sonra kafasına sıkarak intihar etti

6 Havaya ateş açan kişi daha sonra kafasına sıkarak intihar etti