İhtiyaçlara katkı sağlıyoruz

SAMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yalgın, Samsun ve Türkiye nin sorun ve ihtiyaçlarına, objektif bir bakış açısı ve yapıcı bir tutumla katkı sağlıyor, yaptığımız açılımlarla da bu katkıyı arttırmaya çalışıyoruz dedi\r\n

 İhtiyaçlara katkı sağlıyoruz
\n    Samsun Sanayici-İşadamları Derneği nin (SAMSİAD), önceki günlerde gerçekleşen genel kurulunda oluşturulan yeni yönetim kurulu kahvaltıda biraraya geldi.  Yönetim Kurulu başkanı Hüseyin Yalgın Gelişim için, yeniliği ve değişimi savunmaktayız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ETKİN OLACAĞIZ
\n
\n Yapacağımız çalışmalarla ülkemize ve şehrimize katkı sağlayacağız diyen Yalgın, şöyle konuştu: SAMSİAD 1992 yılında kurulmuş olup, işadamı dernekleri arasında Samsun da ilk olma özelliğini taşımaktadır. Samsun un seçkin sanayici ve işadamlarını bünyemizde toplayan ve gönüllü üyelik esasına dayanan bir sivil toplum kuruluşuyuz. Toplumsal değerlere, çevre ve insan haklarına saygı duyan bir çalışma anlayışıyla, bölge kaynaklarının verimli ve etkin olarak ekonomiye katkısını teşvik ediyoruz. Demokratik katılımcı devlet yönetimini ve serbest piyasa ekonomisi benimsenmektedir. SAMSİAD üyelerine verimlilik, rekabet, karlılık, kişisel ve kurumsal gelişim konularında eğitim desteği sağlamakta ve bu kapsamda konferanslar, seminerler, toplantılar düzenlemektedir.  
\n
\n  
\n
\n 2014-2016 yılları arasında görev yapacak SAMSİAD Yönetim Kurulu nda, başkan Hüseyin Yalgın ın yanı sıra; Cengiz Uzdil, Mehmet Akif Koçak, Yusuf Ziya Büyüklü, Selin Kobul, Mehmet Mutlu, Emin Bahri Uğurlu, Serdar Arif Bayramkaya, Selim Yılmaz, Gökhan Güler ve Emre Tüfekçi yer aldı.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

2 Samsun'da hemşirden ölüm vuruşu

Canlı canlı erken final

3 Canlı canlı erken final

Taner Taşkın karneye güveniyor

4 Taner Taşkın karneye güveniyor

YENİ İSİMLER

5 YENİ İSİMLER

Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

6 Samsun merkezli kablo hırsızlığı operasyonu: 13 kişi adliyede

Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

7 Kirazlık Camisi'nde sona yaklaşıldı

Belediyeden 'yıkım' açıklaması

8 Belediyeden 'yıkım' açıklaması

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

9 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Cinayet zanlıları yakalandı

10 Cinayet zanlıları yakalandı