KALPAR REÇETEYİ YAZDI

Tecrübeli teknik adam, hedefi tutturmaları için hem kendi sahalarında hem de deplasmanda kazanabilme özelliği içerisinde olmaları gerektiğini ifade etti \r\n

KALPAR REÇETEYİ YAZDI
\n   ZORU BAŞARMAK ÇOK GÜZEL 
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Denizlispor maçını zor kazandıklarını ve bu yüzden alınan üç puanın çok değerli olduğunu söyledi. Zor olan şey her zaman güzeldir diyen Kalpar, sözlerini şöyle sürdürdü: Yemeklerde bile zor yapılan yemekler lezzetli olur. O nedenle zor kazandığımız maçlar daha değerli oluyor. Bundan sonraki maçlarımız kolay olmayacak. Özellikle içeride oynayacağımız maçlar tamamen zor olacak. Zoru başarmak önemlidir. Denizlispor maçında çok zorlandık ama kazandık. Kazandığımız için mutluyuz. Artık maçları tek tek düşünüyoruz. Bu hafta oynayacağımız Adana Demirspor maçı çok daha önemlidir. Zaman ilerledikçe çok daha fazla önem kazanıyor.
\n
\n  
\n
\n DEPLASMANDA DA KAZANMALIYIZ  
\n
\n Deplasmanda oynayacağımız Adana Demirspor maçından iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz.  İnanıyorum ki kendi takımımız rayına girdi. İstenilen her şeyi çok daha rahat yapar görüntü içerisindeler. Ben oyuncularıma inanıyor ve güveniyorum. Adana’dan iyi bir sonuçla döneceğiz. Biz hedefi tutturacaksak içeride ve dışarıda kazanabilme özelliği içerisinde olmamız gerekiyor. Tüm maçlara da böyle hazırlanıyoruz. Futbolda zaman zaman şans ve hakem faktörü önemlidir. İki hafta önce yaşadığımız bir hakem faktörü vardı. Bunlarda bizim elimizde olmayan nedenler olabiliyor. Önemli olan saha içerisinde kazanmak. Adana Demirspor maçı yine kolay olmayacak zor olacak. Dolayısıyla iki takımda iyi olduğu için iyi bir maç olacak.
\n
\n  
\n
\n ÇOK FAZLA PUAN ALDILAR  
\n
\n Uzun yıllar sonra PTT 1. Lig’deki takımların yüksek puan aldıklarını belirten Kalpar, “Uzun yıllardan beri ilk defa bu kadar yüksek puan alan takımlar olmamıştı. Bu sene takımlar çok fazla puan aldılar. Özellikle bu sene 5 puan gibi bir fazlalık var gibi görünüyor. Ama ligde bu sene 19 takım var ve bunda faktörleri vardır. Geriye döndüğümüzde takımlar bu kadar puan almamıştı. Biz kendi işimize bakacağız. Maçları tek tek düşünüyoruz. Biz kazandığımız müddetçe yolumuzda emin adımlarla ilerleriz” diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

3 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

4 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da genç babasını bıçakladı

5 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Samsun, 50 milyonu kaybetti

6 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

7 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

8 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

9 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

10 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu