30 MART DÖNÜM NOKTASI

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 30 Mart Seçimleri ülkemiz için kırılma noktası. Ya Türkiye tekrar 2002 öncesine, eskiye dönecek ya da ilerlemeye devam edecek” dedi. \r\n

30 MART DÖNÜM NOKTASI
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim gezileri kapsamında Teknepınar Mahallesi nde verilen kahvaltıda vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ile Teknepınar Mahallesi Muhtarı Nevzat Öksüz ün de katıldığı kahvaltıda mahalle sakinlerini dinleyen ve onlarla sohbet eden Başkan Genç, büyük bir tecrübeye sahip olduklarını belirterek, önümüzdeki dönemde de Canik te büyük işler yapacaklarını söyledi.
\n
\n Kahvaltıdan sonra yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğe işaret eden Başkan Osman Genç, Ülkemizdeki büyük fotoğrafı görebilmeliyiz. 30 Mart Seçimleri ülkemiz için kırılma noktası. Ya Türkiye tekrar 2002 öncesine, eskiye dönecek ya da ilerlemeye devam edecek. Ülkemizi eskiye döndürmek isteyen işbirlikçiler ve dış güçler var. 30 Mart 2071 hedefi için önemli bir dönüm noktasıdır. Bu bakımdan birlik, beraberlik içerisinde 30 Mart ta AK Parti nin sandıktan daha da güçlenerek çıkacağına inanıyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Canik te 10 yıldır hizmet etme onurunu yaşadığını ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın kendisine bir kez daha bu onuru yaşattığını ifade eden Genç, Biz Canik te hayalleri gerçekleştirdik. İlçemizde kültür, eğitim, sağlık, ticaret, yaşam alanları gibi yatırımlar yaptık. Canik te 12 bin konut yapıldı. Son 10 yılda milli gelirdeki payı en çok artan ilçe Canik olmuştur. Şehirlerin yarış içerisinde olduğu bu yüzyılda Canik i yarışta geri bırakmamak için ilçemizde standartları en yüksek düzeye çıkarmak için çalışıyoruz şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n “ARKA BAHÇEYİ CAZİBE MERKEZİ YAPTIK”
\n
\n Canik i hak ettiği yere getirmeyi amaçladıklarını belirten Genç, Hedefimiz, ilçemizin manevi ve kültürel kimliğini muhafaza ederek, yeşil alanlarıyla, sosyal tesisleriyle, yolları, altyapı ve üstyapısıyla tabiatla barışık, insanımıza huzur ve güven telkin eden bir Canik tir. Biz 10 yıl önce arka bahçe olan Canik i aldık, cazibe merkezi yaptık. İnsanların kaçtığı Canik i aldık, tercih edilen bir Canik yaptık. Yollarımız, caddelerimiz ve yaşam tarzımız değişti, hayallerimiz büyüdü. Şimdiye kadar iyi bir tecrübe kazandık. Asıl büyük işleri önümüzdeki dönem yapacağız. Herkes Canik i konuşacak ve kıskanacak” ifadelerine yer verdi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

2 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

3 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

4 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

5 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

6 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

7 Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü

8 Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü