Göktepe den öğrencilere çağrı: Sandığa gidin

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Samsunlu hemşerilerimiz kadar bu şehirde üniversite okuyan öğrenci kardeşlerimiz için de önemli bir seçim dönemindeyiz. Sandık başına gitmelerini, tercihlerini yapmalarını istiyoruz dedi\r\n

Göktepe den öğrencilere çağrı: Sandığa gidin
\n   Samsun da 40 bine yakın üniversite öğrencisinin bulunduğunu, seçimlerin Samsunlular kadar, onları da yakından ilgilendirdiğini belirten AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, öğrencilere, Mutlaka sandığa gidin, tercihinizi yapın çağrısında bulundu. 
\n
\n  
\n
\n SANDIĞA GİDİN ÇAĞRISI
\n
\n Başkan Göktepe şunları söyledi: Samsun da yaşayan hemşerilerimiz kadar, bu şehirde üniversite okuyan kardeşlerimiz için de önemli bir seçim dönemindeyiz. Öyle ki bölümlerine göre 2 ile 6 yıl arasında Samsun da kalan öğrenci kardeşlerimiz de herkes kadar yatırımlardan, projelerden faydalanıyor. Bugün 40 bin e yakın üniversite öğrencisi kardeşimizin yaşadığı Samsun bu anlamda bir Türkiye karmasını da içinde barındırıyor. Biz üniversite öğrencisi kardeşlerimizden önümüzdeki seçimlerde mutlaka oylarını kullanmalarını bekliyoruz. Bu bir vatandaşlık görevidir. Öte yandan yaşadıkları şehrin, ilçenin değişimi ve gelişimine katkı sağlamaktır. Görüşü ne olursa olsun tüm öğrenci kardeşlerimiz sandık başına gitmeli, kararını sandığa yansıtmalıdır. Bizim temennimiz bu tercihin belediyecilikte ustalaşan AK Parti kadrolarının desteklenmesidir.  
\n
\n  
\n
\n ÖĞRENCİ DOSTU AK PARTİ
\n
\n  AK Parti iktidarının 2002 yılından bu yana üniversite öğrencilerinin hayatını kolaylaştırdığını belirten AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, İktidara geldiği günden bu yana kapsamlı çalışmalar yapan AK Parti, 2002 yılından itibaren önemli çalışmalara imza attı. Yurtlarla alakalı sorunlar giderildi, burs fiyatları ciddi oranda yükseltildi. Öğrenci kardeşlerimiz bu anlamda yaşanan değişimlerin ve gelişimlerin en yakın takipçileridir ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

2 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

3 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

4 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

5 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

6 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı