‘Sorunlar bizimle biter’

Büyükşehir belediyesinde yönetim zafiyeti olduğunu öne süren MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Samsun’un sorunları saymakla bitmez, ancak bizim yönetim anlayışımızla biter” dedi\r\n

 ‘Sorunlar bizimle biter’
\n    Atakum İlçesi Pelitköy TOKİ konutlarında gerçekleştirilen toplantıda vatandaşlarla buluşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın,  göreve gelmesi halinde şehrin kısa sürede büyük bir değişim ve gelişim içerisine gireceğini belirtti. Samsun’da yönetim zafiyeti yaşandığını öne süren Günaydın, halkın sürekli tedirgin ve üzgün olduğunu belirterek, “Samsun halkı sürekli tedirgin zira belediyecilik anlamında yönetim zafiyeti var. Her yağmur yağdığında korkuyor, alt yapı eksikliklerinden dolayı sel olur mu diye düşünüyoruz. Öte yandan ilçelerin durumu ortada. İnsanlar kendi şehirlerinin merkezine gelmeye çekiniyor, yolda sürekli araç değiştirmek zorunda kalmaktan bunalmış halde. Dolmuşçular da keza aynı şekilde sıkıntı içerisinde. Esnaf, AVM’ler karşısında sürekli kan kaybediyor. Bu sorunları maddeler halinde saymakla bitiremeyiz.  Bu sorunları ancak halkını düşünen, kendisinden başkasının da düşüncelerine önem veren yönetim anlayışı ile bitirebiliriz. Bunu sağlayabilmek için ihtiyaç duyulan heyecan, hizmet aşkı, ekip’e sahibim” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ULAŞIMA KESİN ÇÖZÜM
\n
\n Pelitköy TOKİ konutlarında ulaşımla ilgili sıkıntılar yaşandığını ifade eden vatandaşların bu şikayetini değerlendiren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın şunları söyledi: “Ulaşım, bu şehrin her yerinde sorun. Sorunun çözümü kolayken, üzerine yeni sorunlar eklendiğini üzülerek görüyoruz. İlçelerdeki hemşerilerimiz, şehir merkezine ulaşabilmek için 3-4 aktarma yapıyor. Bu duruma son vereceğiz. Aynı şekilde basit bir güzergah değişimi ile Pelitköy TOKİ konutlarında da ulaşım kolaylaştırılabilir. Bu sorunları ancak bizim yönetim anlayışımız çözer.” 
\n
\n  
\n
\n Vatandaşlarla uzun süre sohbet eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, daha sonra yapılan davet üzerine bir grup site sakiniyle birlikte çay içti. Burada kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Dr. Ferhat Günaydın, kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

2 Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

Başkan İsmail Uyanık takipte

3 Başkan İsmail Uyanık takipte

Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

4 Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

Karadeniz kara teslim

5 Karadeniz kara teslim

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

6 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Samsun üst üste sallandı

7 Samsun üst üste sallandı

Koloğlu sahaya indi!

8 Koloğlu sahaya indi!

İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

9 İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

Samsun'da korkunç yangın! Yaşlı kadın diri diri yandı

10 Samsun'da korkunç yangın! Yaşlı kadın diri diri yandı