Hizmet sevdamız kente yansıyacak

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Halkımız tekrar teveccüh gösterip devam derse, bu hizmet sevdasını yaşadığımız kente yansıtacağız” dedi\r\n

 Hizmet sevdamız kente yansıyacak
\n    İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) tarafından düzenlenen toplantıya konuk oldu. KASİAD Başkanı Abdurrahman Hacıkerimoğlu  ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda konuşan Başkan Demirtaş, Çağdaş bir yaşam için sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları çok önemli. KASİAD da bu anlamda Samsun’un önemli sivil toplum kuruluşların başında geliyor dedi. 
\n
\n  
\n
\n DOĞRULARDAN TAVİZ YOK 
\n
\n KASİAD üyelerine yaptıkları çalışmalar hakkkında bilgiler aktaran Başkan Demirtaş, “Devlet kademesinde tecrübe kolay kazanılmıyor. Belediye Başkanlığı ise tamamen yaşanarak öğreniliyor. Bunlar kendiliğinden olacak şeyler değil zaten. Ben inandığım doğrulardan asla taviz vermedim. Bir şeyleri yaparken, bir göreve talip olurken hedefiniz olacak. Benim hedefim de, halkımıza yaşanabilir bir ilkadım için hizmet yapmaktı. Halkımız tekrar teveccüh gösterip devam derse, bu hizmet sevdasını yaşadığımız kente yansıtacağız” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n SAMSUNLULUK RUHUNU ÖNEMSİYORUZ
\n
\n Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KASİAD Başkanı Abdurrahman Hacıkerimoğlu ise, Şehrimize değer katan her türlü yatırımları yakından inceliyoruz. Biz dernek olarak Samsunluluk ruhunu çok önemsiyoruz. Samsun un dünyada anılan bir şehir olması bizim en büyük hayalimiz ve bunun olacağına da inancımız tam dedi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

1 Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

2 Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi