Berberler odasına güçlü aday

Samsun Berberler Odası Başkanlığı için kolları sıvayan ve adaylığını açıklayan Ali Aktürk, “Mesleğimizin değişimi ve hak ettiği şartlara kavuşması için eski yönetimi dinlenmeye alıp, kan değişimi sağlamak için geliyorum” dedi\r\n

Berberler odasına güçlü aday
\n    Samsun’da pazar günü gerçekleştirilecek olan Berber Odası Kongresi’nde başkanlığa aday olan Ali Aktürk, “22 yıllık yönetimde artık değişiklik şart oldu. Kan değişimi için aday oldum” diye konuştu. Mevcut oda yönetimine yönelik eleştirilerde bulunan başkan adayı Aktürk, meslektaşlarını kongreye davet etti.
\n
\n  
\n
\n ‘DEĞİŞİM ŞART’
\n
\n 32 yıldır berberlik yaptığını ve mesleki sorunları çok iyi bildiğini söyleyen Samsun Berberler Odası Başkan adayı Ali Aktürk, “Berberlik mesleğinin şehrimizde gelişmesi için öncelikle bazı noktalarda kan değişimi gerekiyor. Bunların başında da Samsun Berberler Odası geliyor. 22 yıldır devam eden yönetimin dinlenmeye çekilmesi ve kan değişimi için aday oldum. Arkamda ciddi bir meslektaş desteği var. İnanıyorum ki bu destekle seçimi kazanacağım ve önemli çalışmalara imza atacağım. Bu anlamda değişimden yana olan meslektaşlarımızı 9 Şubat 2014 Pazar günü saat: 14.00 ile 17.00 arasında İlkadım Belediyesi Unkapanı Düğün Salonu’ndaki kongreye bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n ‘ENERJİLERİ BİTTİ’
\n
\n Samsun Berberler Odası’nda mevcut yönetimde eksikler olduğunu öne süren Ali Aktürk şunları söyledi: “Görev yaptıkları süreyi düşündüğümüzde mevcut oda yönetiminin enerjisinin tükendiğini görmek mümkün. Bugüne kadar yapılması gerekenlerin ne kadarının yapıldığını görmek gerekiyor.  Mesleğimizin gelişmesi, değişmesi ve daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Eğitim programlarından, ulusal ve uluslararası fuarlara kadar birçok çalışmanın, projenin hayata geçirilmesini sağlayacağız. Sürekli toplantılar düzenlenecek, güncel konular değerlendirilip öncelikli sorunlarımızın ivedilikle çözümü için fikir alışverişlerinde bulunulacağız.” 
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

2 Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

Samsun üst üste sallandı

3 Samsun üst üste sallandı

Karadeniz kara teslim

4 Karadeniz kara teslim

Başkan İsmail Uyanık takipte

5 Başkan İsmail Uyanık takipte

Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

6 Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

7 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Samsun'da korkunç yangın! Yaşlı kadın diri diri yandı

8 Samsun'da korkunç yangın! Yaşlı kadın diri diri yandı

Koloğlu sahaya indi!

9 Koloğlu sahaya indi!

İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

10 İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı