Yılmaz ın saltanatını yıkacağız

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Ceniz, Yılmaz ın belediye ile halk arasına duvar ördüğünü belirterek, Bu duvarı yıkmanın zamanı geldi. 15 yıllık saltanatı yıkıp, görevi devralacağız dedi\r\n

 Yılmaz ın saltanatını yıkacağız
\n    Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği  tarafından düzenlenen sabah kahvaltısına CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz,  Atakum Belediye Başkanı ve Adayı Metin Burma, CHP İl Başkanı Mehmet Atalay, partililer ve dernek üyeleri katıldı.
\n
\n  
\n
\n HALKIMIZ BİZE GÜVENİYOR
\n
\n Kenti ayağa kaldırmak ve geleceğe taşımak için gerekli projeleri hazırladıklarını, yaptıkları toplantılarla, dağıttıkları broşür ve kitapçıklarla bunu duyurmaya çalıştıklarını belirten CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, En büyük hedefimiz kentimizi iktisadi yönden kaldırmak ve işsizliğe çare olacak  çözümler üretmektir. Bu kalkınmanın içine köylerimiz de dahil edilecek, tekrar üretime geçmeleri sağlanacaktır. 15 yıllık saltanatı yıkıp, görevi devralacağız. Göreve geldiğimizde ilk işimiz halkla büyükşehir arasına kurulan duvarları yıkmak olacaktır. Yapıcı ve çözümcü olacağız, halkla iç içe olarak, sosyal belediyecilik yapacağız. Halkımız bize bu konularda güveniyor. Gittiğimiz her yerde, projelerimizle ve yapacaklarımızla ilgili çok iyi geri dönüşler alıyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BAŞARI ELDE EDECEĞİZ
\n
\n CHP Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Atalay ise, Bu seçim genel seçim ve cumhurbaşkanlığı  seçimlerinin ilk ayağıdır. Bu sınavdan iyi not almamız lazımdır. Adaylarımız çok iyi ve iddialıdır. Hepsi de birbirinden özel insanlardır. İşte Sayın Cengiz işte Sayın Burma buradadır. Onlar, ayinesi  iştir kişinin lafının tam karşılığıdır. Bu nedenle yerel seçimlerden beklenenin üzerinde bir başarı elde edeceğimize yarın güneşin doğacağına inandığım kadar inanıyorum diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ÇITAMIZ YÜKSEK
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma da şunları söyledi:   Ben sizler kadar Artvinli, sizler kadar Atakumluyum. İlçemze pek çok proje kazandırdık ama yakında hizmete girecek olan Atakum Kültür ve Sanat Merkezi, ilçemizde yaşayan pek çok kültürü bir araya getirecek, geliştirip yaygınlaştıracak olması nedeniyle beni çok heyecanlandırmaktadır. Artık Atakum daki hizmet çıtası çok yüksektedir. Aşağı inmesi de mümkün değildir. Bu yüzden aşağıya çekmeye çalışanlara itibar etmeyeceğinizi biliyorum.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Egemen Töreli hayatını kaybetti

1 Egemen Töreli hayatını kaybetti

Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

2 Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

3 Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

Samsunlular dikkat! Kar kapıda

4 Samsunlular dikkat! Kar kapıda

Temayül tamam, gözler Erdoğan'da

5 Temayül tamam, gözler Erdoğan'da

Taraftar muhteşemdi

6 Taraftar muhteşemdi

Tartışılan değişiklik

7 Tartışılan değişiklik

Ahmet Altın kalesinde devleşti

8 Ahmet Altın kalesinde devleşti

Uyanık ve Yıldırım da izledi

9 Uyanık ve Yıldırım da izledi

Lideri elimizden kaçırdık

10 Lideri elimizden kaçırdık