HEDEF YÜZDE 60 OY

AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun da ve Kavak ta oy oranımızı artıracağız. Geçen seçimlerde Kavak ta trafik kazası yaşadık. Seçimi kazanacağız, oy oranımızı yüzde 60 ın üzerine nasıl çıkarırız, bunun planını yapıyoruz dedi\r\n

 HEDEF YÜZDE 60 OY
\n    AK Parti Kavak İlçe SKM törenle açıldı. Açılışa katılanlara seslenen AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun ve Kavak taki oy hedeflerinin yüzde 60 olduğunu söyledi. Son günlerde yeni komplolar yapıldığını belirten Milletvekili Demir, Bizi dinlemişler, filme çekmişler. Kim yapmış bunları, aynı safta namaz kıldığımız, baş tacı yaptığımız kişiler yapmış. Bu oyunları görmezden gelemeyiz. Bu yerel seçimi Türkiye nin yardım eli uzattığı dünyanın her yerindeki mağdurlar endişeye kapılıyorlar. AK Parti nin başına bir şey gelir mi diye bekliyorlar. Biliyoruz ki bu millet, sonuna kadar arkamızda. Yaşananları görenler ve bugüne kadar AK Parti ye oy vermeyenler, Size yapılan oyunları gördük, oyumuz AK Parti ye diyorlar diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n YÜZDE 50 YETMEZ
\n
\n Yerel seçimleri kazanamama gibi endişenin olmadığını belirten  Demir, Bu yerel seçimde de Türkiye de olduğu gibi, Samsun da ve Kavak ta oy oranımızı artıracağız. Geçen seçimlerde Kavak ta trafik kazası yaşadık. Seçimi kazanacağız, kaybedeceğiz değil, oy oranımızı yüzde 60 ın üzerine nasıl çıkarırız bunun planını yapıyoruz. Her zaman bizim yüzümüzü ağarttınız. One Munite nin hatırı var. Bu yolların, havaalanlarının, sağlıktaki gelişmelerin, okulların, eğitimde gelinen noktanın hatırı var. Hep beraber Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ın etrafında kenetleneceğiz. Onun için yüzde 50 Samsun için yetmez. Bu yaşananları, başbakanımız büyük riskler alarak yaptı dedi. 
\n
\n  
\n
\n KAYBEDECEK 5 YILIMIZ YOK
\n
\n AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ise Kavak ın artık kaybedecek 5 yılı daha olmadığını ileri sürdü. Köktaş şunları söyledi: AK Belediyecilik anlayışının olduğu il ve ilçeler ile, bu anlayış içinde olmayan il ve ilçelerimizin arasındaki büyük farkı hemen görüyorsunuz. Şehirlerimizin girişinde, çıkışında, sokaklarında, caddelerinde AK Belediyeciliğin izlerini, hizmetlerini hemen görüyorsunuz. Yerel yönetimler anlamında Kavak 5 yıl kaybetti, Kavaklımızın bir 5 yıl daha kaybetmesine asla tahammülü yok. Bizde buna müsaade etmeyeceğiz, Kavak ın 5 yıl daha kaybetmesine siz  hemşehrilerizin desteği ile göz yummayacağız. Bunun için Ak belediyecilik anlayışıyla kimse ama hiç kimse yarışamaz. AK Parti demokrasinin yerelde başladığına inanmış bunu ilke edinmiş, yerelden yola çıkarak geneli hatta yeryüzünü insanlığı kucaklayan bir anlayış sergileyerek yola devam etmiştir. Bizim siyaset anlayışımızda bu var. AK Parti, çatısı altında oluşan tecrübeden istifade ediyor birikimleri paylaşarak el ele omuz omuza en kaliteli hizmeti  şehirlerimize, ilçelerimize sunuyoruz. Biz 2004 yılında Kavak ta belediye başkanlığını kazandığımız zaman, Kavak ın Organize Sanayi Bölgesi nin su problemini çözmek, yol problemini halletmek için yapılan bütün sözleşmeleri bizim dönemimizde hayata geçti. Bütün Kavak a dokunan özellikle hissedilen hizmetler AK Parti iktidarında yapıldı.  Bunun içindir ki yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Yine sizlerin desteğini istiyoruz, Kavak ı yine sizlerle birlikte büyük hizmetlere kavuşturmak istiyoruz.
\n
\n  
\n
\n Konuşmaların ardından kurdele kesilerek SKM hizmete açıldı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

2 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

3 Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

4 15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

Samsun'da hükümlü firar etti

5 Samsun'da hükümlü firar etti

Samsun'da işçiler çatıya çıktı

6 Samsun'da işçiler çatıya çıktı

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

7 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

8 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

Çalışmaya devam

9 Çalışmaya devam

Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'

10 Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'