Çavuşoğlu ndan ilk adım

Haber Gazetesi Spor Muhabiri Muhammet Çavuşoğlu nun Elif Aktaş ile evlilik yolunda ilk adımı attığı nişan töreninde spor camiası biraraya geldi. Çavuşoğlu ve Aktaş ın nişan yüzüklerini Burma, Kar ve Uzun birlikte taktı\r\n

Çavuşoğlu ndan ilk adım
\n  YÜZÜKLERİ BAŞKANLAR TAKTI
\n
\n Haber Gazetesi Spor Muhabiri Muhammet Çavuşoğlu ile eski muhasebe müdürü Elif Aktaş, Derya Tesisleri nde düzenlenen muhteşem bir törenle nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.  Muhammet Çavuşoğlu ile Elif Aktaş ın nişan yüzüklerini Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Samsunspor Başkanı Emin Kar ve Haber Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun birlikte taktı. 
\n
\n  
\n
\n PIRLANTA GİBİ İKİ İNSAN 
\n
\n Nişan töreninde konuşan Necdet Uzun, Çok yakından tanıdığım pırlanta gibi iki insana ömür boyu mutluluk diliyorum. Burada bulunmaktan son derece mutluyum dedi.  Atakum Belediye Başkanı Metin Burma ise, Birbirlerine çok yakışmışlar. Öyle görüyorum ki hem kalpleri, hem de yüzleri gülüyor. Dilerim bu mutlulukları ömürlerinin sonuna kadar devam eder ifadelerini kullandı. 
\n
\n Samsunspor Başkanı Emin Kar da, Benim yüzük taktığım çiftlerin birlikteliği ve mutluluğu bir ömür boyu devam ediyor diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n Davetliler, tören boyunca çalan müzikler eşliğinde hem dans etti hem de oyunlar oynayarak gönüllerince eğlendi.  Uzun da piste gelerek genç çift ile birlikte oynadı. 
\n
\n  
\n
\n YALNIZ BIRAKMADILAR
\n
\n Nişana ayrıca Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Ölmez, Haber Gazetesi Haberler Müdürü ve köşe yazarı Erdem Erol, Osman Kara, Avni Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ın Danışmanı Ahmet Seven, Samsunspor İkinci Başkanı Recep Hun, Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bank, Muammer Göksel, Oğuzhan Serinkaya,  Teknik Direktör Hüseyin Kalpar,  yardımcı antrenörler Cevdet Göç, Erdoğan Özdoğan, Erkan Yılmaz, takım arkadaşlarını temsilen Samsunsporlu futbolcular Adnan Güngör, Musa Aydın, Murat Akyüz ve Erdem Şen, eski ASKON Başkanı Adnan Öz,  genç çiftin mesai arkadaşları, işadamları, spor camiasından çok sayıda kişi, gazeteciler, taraftar gruplarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Nişan törenine katılamayan çok sayıda önemli isim de çiçek gönderdi. Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Samsun Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır ve Yol-İş Sendikası 2 No lu Şube Başkanı İbrahim Uzun da telgrafla genç çifti kutladı.
\n
\n  
\n
\n ONUR EROL
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Egemen Töreli hayatını kaybetti

1 Egemen Töreli hayatını kaybetti

Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

2 Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

3 Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

Samsunlular dikkat! Kar kapıda

4 Samsunlular dikkat! Kar kapıda

Temayül tamam, gözler Erdoğan'da

5 Temayül tamam, gözler Erdoğan'da

Tartışılan değişiklik

6 Tartışılan değişiklik

Taraftar muhteşemdi

7 Taraftar muhteşemdi

Ahmet Altın kalesinde devleşti

8 Ahmet Altın kalesinde devleşti

Uyanık ve Yıldırım da izledi

9 Uyanık ve Yıldırım da izledi

Lideri elimizden kaçırdık

10 Lideri elimizden kaçırdık