KÖYLER HİZMETLE TANIŞACAK

Seçim gezilerini sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Yeni, Kızıloğlak, Kaleboğazı ve Dereler köylerinde vatandaşlarla buluştu. \r\n

KÖYLER HİZMETLE TANIŞACAK
\n    AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, meclis üyeleri ve muhtarların da bulunduğu gezilerde vatandaşları dinleyip, sohbet eden Başkan Genç, 30 Mart tan sonra belediye sınırları içerisine dahil olacak olan köyleri hizmetle tanıştıracaklarını söyledi.
\n
\n Köyleri gezen ve çay ocaklarında vatandaşlarla oturup çay içen Başkan Genç, Canik te 10 yılda çok büyük hizmetler gerçekleştirdiklerini söyledi. Halka hizmeti Hakk a hizmet olarak gördüklerini ifade eden Genç, Bizim işimiz hizmet. Bunun en güzel örneğini de Canik te gösterdik. Arka bahçe olan Canik i bugün örnek alınan bir cazibe merkezi haline getirdik. İnşallah bu hizmetlerimizi köylerimizde de en güzel şekilde yapacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n KÖYLERE PARKE, PARK VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ
\n
\n Büyükşehir Yasası nın önemine işaret eden Genç, Şimdi sıra köylerimizde. 30 Mart tan sonra köylerimizi de şehir konforuyla tanıştıracağız. AK belediyecilik hizmetlerine köylerimiz de kavuşacak. Köylerimizde parke yol çalışmaları yapacağız. Yine geleceğimiz olan çocuklarımızın yetiştiği okullarımızın, ibadethanelerimiz olan camilerimizin çevre düzenlemelerini gerçekleştireceğiz. Köylerimize çocuklarımız için parklar yapacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n 30 MART SEÇİMLERİ ÖNEMLİ
\n
\n Önümüzdeki seçimlerin Türkiye nin geleceği için çok önemli olduğunu vurgulayan Genç, Başbakanımız Türkiye’mizi dünyanın en büyük 10 devleti arasına sokmanın gayreti içerisinde. Türkiye nin büyümesini istemeyen güçler bu hedefe çelme takma peşindeler. Ancak halkımızın ülkemiz üzerinde oynanan oyunları çok iyi anladığına inanıyorum. İnşallah AK Partimiz 30 Mart ta halkımızın desteğini arkasında daha çok hissedecektir şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n YENİ DEN GENÇ E ÖVGÜ
\n
\n Başkan Osman Genç in Canik te büyük hizmetlerde bulunduğuna dikkat çeken AK parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni de şunları söyledi: AK belediyeciliğin en güzel örneklerinden birini Canik te görüyoruz. Halkımız Canik te yapılan büyük hizmetlerin farkında. Başkanımıza yoğun bir sevgi ve ilgi var. İnanıyorum ki, sayın Başkan 30 Mart ta daha güçlü bir şekilde çıkarak AK belediyecilik hizmetlerini köylerimizde de en iyi şekilde uygulayacaktır.
\n
\n Başkan Genç, köylerde bulunan hastaları da evlerinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

2 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

3 Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

Başkan İsmail Uyanık takipte

4 Başkan İsmail Uyanık takipte

İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

5 İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

Koloğlu sahaya indi!

6 Koloğlu sahaya indi!

Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

7 Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

Samsun'da işçiler çatıya çıktı

8 Samsun'da işçiler çatıya çıktı

Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

9 Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

Bilgi aldı

10 Bilgi aldı