Hizmetin devam için sabırsızlanıyorum

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, görevimi başarıyla, lekesiz, düzgün ve dürüst bir şekilde yaptığını belirterek, Atakum a yaptığım hizmetlerin devamı için sabırsızlanıyorum, heyecan içerisindeyim dedi\r\n

 Hizmetin devam için sabırsızlanıyorum
\n    
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, bir grup iş adamının Bebek Kafe de düzenlediği yemeğe katıldı. Burada işadamlarına seslenen Başkan Burma, Dürüstüm, çalışkanım, üretkenim, halkla içiçeyim. Ben seçmen olsam, böyle bir adama oy verirdim dedi. 
\n
\n  
\n
\n SÖZÜMÜZÜ TUTMANIN
\n
\n GURURUNU YAŞIYORUM
\n
\n Hayatının 15 yılını Atakum a hizmet etmek için verdiğini ve bir beş yıl daha görevi sürdürmek için gelen baskılara dayanamayarak aday olduğunu dile getiren Burma, 2009 seçim kitapçığımızda Atakum u Karadeniz in yıldızı yapacağız diye söz vermiştik. Bugün bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyorum. İlçemiz 150 bin nüfusa ulaşmış bir çekim merkezidir. Ortaya koyduğumuz turizm, eğitim ve sağlık vizyonları doğrultusunda gelişiyor ve değişiyoruz. Verdiğimiz bin 600 işyeri açma ruhsatı, hemen hemen bütün özel okulların ve hastanelerin bölgemizde olması bunun açık ve net bir kanıtıdır. Büyük bir gayret ve emekle Atakum u geleceğe taşımak, bunu da sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek için çabalıyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BAŞARILI, LEKESİZ,
\n
\n DÜZGÜN VE DÜRÜSTÜZ
\n
\n Görev süresi boyunca başarılı çalışmalara ve projelere imza attıklarının altını çizen Başkan Burma, Allah a şükürler olsun ki, görevimi başarıyla, lekesiz, düzgün, dürüst bir şekilde yapıyorum. Halk için çalışıyor, üretiyorum. Eksikliklerimiz elbette ki vardır. Bunlar, koca ormandaki kırık bir dal parçası gibi önemsiz, düzeltilebilir şeylerdir. Atakum a yaptığım hizmetlerin devamı için sabırsızlanıyorum, heyecan içerisindeyim. Zaten bu heyecan olmasa aday da olmazdım dedi.
\n
\n   
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

1 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

2 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

Boğazı kesilerek öldürüldü

3 Boğazı kesilerek öldürüldü