Canik te hayaller gerçekleşti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Nasıl ki Başbakanımız idaresindeki AK Parti hükümetimiz hayalleri gerçekleştirdiyse biz de Canik te büyüme rekorları kırdık, hayalleri gerçek yaptık dedi.\r\n

Canik te hayaller gerçekleşti
\n  Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gaziosmanpaşa Mahallesi nde vatandaşlarla buluştu. Esnafı gezen Genç, daha sonra bir kahvehanede mahalle sakinleriyle sohbet etti. Başkan Yardımcıları ve Meclis üyelerinin yanı sıra Gaziosmanpaşa Muhtarı Osman Yüksel’in de katıldığı gezide, bir ilçe belediyesi olarak Canik te 10 yılda yaptıklarına kimsenin erişemeyeceğine işaret eden Genç, Nasıl ki Başbakanımız idaresindeki AK Parti hükümetimiz hayalleri gerçekleştirdiyse biz de Canik te büyüme rekorları kırdık dedi.
\n
\n  
\n
\n GELECEĞE OY VERİLECEK
\n
\n AK Parti hükümetinin lobilerin değil, milletin partisi olduğunu ifade eden Genç, 30 Mart ta Türkiye nin geleceğine oy verileceğini söyledi. Genç, Milletimiz sandıktan AK Parti yi daha güçlenerek çıkaracaktır. 30 Mart sadece bir yerel seçim değildir. Türkiye mizi yeniden karanlığa götürmek isteyenlere, ülkemizde milletimizin değil faiz lobilerinin, hortumcuların, ülkemizin değil, dış güçlerin kazanmasını isteyenlere karşı halkımız en güzel cevabı sandıkta bir kez daha verecektir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HIZ KESMEDEN BÜYÜYECEK
\n
\n Canik in her yanını yatırımlarla donattıklarını belirten Genç, Üniversitemiz, kentsel dönüşüm çalışmalarımız, eğitim, sağlık, ticaret ve spor merkezlerimiz ile Canik imiz daha güzel. Gaziosmanpaşa Mahallemizde de çok önemli yatırımlar yaptık. İnşallah önümüzdeki dönemde de bu güzel mahallemiz için önemli yatırımlarımız olacak. Gaziosmanpaşa Mahallemizde Hanımlar Lokali ve Kültür Tesisi gibi projelerimiz var. Canik hız kesmeden büyümesine devam edecek dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

1 Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

3 Samsunspor'a çifte standart

Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

4 Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

5 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

6 İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

Samsun'da faciaya ramak kala!

7 Samsun'da faciaya ramak kala!

Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

8 Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

Ali Ece'ye forma sürprizi

9 Ali Ece'ye forma sürprizi

Eğitim atışı sırasında patlama! Şehit ve yaralılar var

10 Eğitim atışı sırasında patlama! Şehit ve yaralılar var