Benim sözüm namustur

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Bana inanın ve güvenin. Ben vaat etmem, söz veririm. Sözüm de namusumdur dedi\r\n

 Benim sözüm namustur
\n  MHP Atakum Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı, miting havasında gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu açılışta partililer ve vatandaşlar MHP adaylarını alkışlar ve sloganlar eşliğinde karşıladı. 
\n
\n  
\n
\n KENETLENELİM
\n
\n Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği MHP Atakum Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş yaptığı konuşmada gördükleri ilgiye dikkat çekerek, “Bugün bizlere öyle büyük destek verdiniz ki. Biz de bu desteğe layık olup, Atakum u kazanarak camiamıza belediye başkanlığını hediye edeceğiz. Biz buna inandık. Siz de inanın. Asıl bayramı yine burada ve sizlerle birlikte kutlayacağız. Yeter ki kenetlenelim, birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim. Bizde bu birlik ve beraberlik olduğu sürece MHP’nin yerel yönetimlerdeki başarılı anlayışını Atakum İlçesi’ne de, Büyükşehir Belediyesi’ne de, diğer ilçelerimize de kazandırırız dedi.
\n
\n  
\n
\n BANA İNANIN VE GÜVENİN
\n
\n Atakum İlçesi’nde değişim ve dönüşümün şart olmasına rağmen geçmiş yönetimlerin bunu başaramadığını öne süren Çamaş, “İlçemizde değişim ve dönüşüm gerekiyor. Geçmiş yönetimlerin yetersiz kaldığı ve bunu başaramadığı ortadadır. Bizde küçük olsun ama bizim olsun mantığı yok. Atakum İlçesi’nin tümünü kucaklayacağız. Hedeflerimizi büyük tutacağız ve en iyi hizmeti sunacağız. Seçimleri kazandıktan sonra biz 5 yıl uyumadan, usanmadan, bıkmadan size hizmet ederek kutsal oylarınızı helal ettirmek için çalışacağız. Bana inanın ve güvenin. Ben vaat etmem, söz veririm. Sözüm de namusumdur” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HESAPLAŞMA GÜNÜ GELDİ
\n
\n Samsun’un yıllarca yanlış tercihler sonucu yetersiz yönetim anlayışına mahkum edildiğini iddia eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın ise, sık sık alkışlarla kesilen konuşmasında, “Kimse üzülmesin. Yıllardır bu halkı görmezden gelen, sorunlarını çözmek yerine daha büyük sıkıntılarla karşı karşıya getirenlerle hesaplaşma günü geldi.  Oturdukları koltukları hakkını veremeyenlere hak ettiklerini vereceğiz. Hak ettikleri gibi kendilerine yol vereceğiz. Samsun halkı öyle büyük bir destekle arkamızda. Güzel günler yakında” dedi.
\n
\n  
\n
\n GENİŞ KATILIM
\n
\n Miting havasında geçen açılışa MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Bafra Belediye Başkan Adayı Özgür Topkaya, Çarşamba Belediye Başkan adayı İlyas Aydın, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Hüseyin Kurt, parti teşkilatı yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Konuşmaların ardından hep birlikte MHP Atakum Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışını gerçekleştiren MHP adayları, vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR