ÇARŞAMBA FIRSAT TEPTİ

Evinde Soyaspor Gençlik ile karşılaşan ve rakibi karşısında vasat futbol sergileyen Yeşil-Beyazlılar hakem Bahri Beytekin in de verdiği hatalı kararlar ile sahadan 1-1 lik eşitlikle ayrıldı. Liderlik yolunda rakibininde puan kaybettiği haftada Yeşil-Beyaz

ÇARŞAMBA FIRSAT TEPTİ
\n VASAT FUTBOL
\n
\n TFF BAL Ligi 4. Grup 17. hafta maçında evinde Soyaspor Gençlik ile karşılaşan Çarşambaspor sahada vasat bir futbol sergilediği maçtan 1-1 lik eşitlikle ayrıldı. Zirve yolunda ilerleyen takımlara çelme takan ve 4 haftadır kaybetmeyen Soyaspor Gençlik, Çarşambaspor a da puan kaybettirdi. Çok sayıda Çarşambaspor lu taraftarların desteğini de arkasına alan Yeşil-Beyazlı ekip müsabakanın ilk devresini 0-0 golsüz berabere tamamladı. İkinci 45 dakikaya da tutuk başlayan Çarşambaspor, 76. dakikada Soyaspor Gençlik Aykut ile golü bularak skoru 1-0 yaptı. 
\n
\n  
\n
\n GOLLER 2. YARIDA
\n
\n Golden sonra rakip kaleye daha fazla yüklenen Çarşambaspor üst üste bulduğu net gol pozisyonlardan yararlanamadı. Müsabakanın hakemi Bahri Beytekin in vediği hatalı kararlar hem futbolcuların hemde Yeşil-Beyazlı taraftarların büyük tepkisini çekti. 83. dakikada kontra atak geliştiren Çarşambaspor, Mehmet in kafa golü ile 1-1 lik beraberliği yakaladı. Müsabakanın son bölümlerinde başka gol sesi çıkmayınca Yeşil-Beyazlılar sahadan 1 puanla ayrıldı.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

1 Denizli'de düşen uçağın enkazına ulaşılamadı

Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

2 Otomobil domuz sürüsüne çarptı: 1 domuz telef oldu

Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

3 Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu: 54 Kilo 800 gram eroin 8 kilo 490 gram afy

Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı

4 Otomobil Elektrik Direğine Çarptı 1 Yaralı