Günaydın sert konuştu

Kavak seçim koordinasyon merkezi açılışında konuşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın mevcut yönetimi sert bir dille eleştirerek, Samsun u, bu kan emici zihniyetten hep birlikte kurtaralım dedi\r\n

Günaydın sert konuştu
\n  
\n
\n Kavak seçim koordinasyon merkezi açılışında konuşan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz a ağır suçlamalarda bulunan Günaydın, Halkın içinde koruma ordusuyla gezen bir belediye başkanı olacaksam, Allah bana o başkanlığı nasip etmesin. Yıllarca oval ofislerde oturup seçim döneminde ofislerinden çıkanlara itibar etmeyin. Çünkü onlar sizleri vebalı gibi görüp bir çay içmeyi bile çok gördüler. Geçmişte olduğu gibi boş vaadler vererek kaynağı nereden geldiği belli olmayan paralar harcayan bu insanların şirinliklerine inanmayın diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HALKIMI ASLA KANDIRMAM
\n
\n Seçim döneminde halkı kandırmak için asla yalan konuşmayacağını ve vatandaşa dürüst davranacağını ifade eden Günaydın, Benim anlayışımda yalana, talana yer yok. Samsun geri gidiyor, gençlerimiz köreliyor. 7. sırada iken 36. sıraya düşen Samsun da göç artıyor. Bu gidişata son verebilmek için 100 bin kişiye istihdam sağlayacak projemiz hazır. Artık büyükşehir yasasında iktidar gücü değil, başkanın güvenilir ve çalışkan olması önemli. Ben şunu söylüyorum. Beni göreve getirdiğinizde Samsun için gecemi gündüzüme katarak çalışacağıma şerefim üzerine söz veriyorum şeklinde konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da evlat dehşeti!

1 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

2 Kemal Dikmen geri döndü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

3 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

4 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

5 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsun, 50 milyonu kaybetti

6 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Samsun'da genç babasını bıçakladı

7 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

8 Samsun'da polis ve jandarmadan kedi operasyonu

Dersimiz Sarıyer

9 Dersimiz Sarıyer

Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'

10 Taner Taşkın: 'Şampiyonluk maçı değil'