Hizmete oy verilmeli

Karantu Köyü Derneği nce düzenlenen kahvaltıda Çatalarmut Mahalle sakinleri ve dernek üyeleriyle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Hizmete oy verilmesi lazım dedi\r\n

Hizmete oy verilmeli
\n   Çatalarmut Mahalles’inde bulunan Karantu Köyü Derneği (KAR-DER) lokalinde düzenlenen kahvaltıya katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı mahalle sakinlerine çalışmalarını anlattı, onların sorun ve isteklerini dinledi. Demirtaş, hiç kemsinin kendilerine şans tanımadığı bir dönemde herkesimden destek alarak imkansız görünen seçimleri kazandığını belirterek, İlçemizin adına yakışır hizmetlerle bir 5 yılı daha geride bırakıyoruz. 2014 yerel seçimlerinde hizmetlerimizin devamı için sizlerin desteğini istiyorum. Hizmet yapanı bu milletin desteklemesi lazım. Bu anlamda kendi adıma bir 5 yılın muhasebesini yapacağız. Artık biz bir bilinmeyen değiliz. Bu 5 yılda neler yaptığımızı anlatacağız. Diğer belediye başkan adaylarına da halkımız ne yaptınız diye sorsun. Bunları mukayese ettikten sonra vicdanınız neye el veriyorsa, oyunuzu da ona vermelisiniz. Bunu başarırsak ülkemizde hizmet kazanacaktır. Hizmete oy verilmesi lazım diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HACİZLİ BELEDİYE
\n
\n TESLİM ALDIK
\n
\n Demirtaş, kişisel olarak siyaseten bir beklentisi olmadığını, amacının geride hoş bir seda bırakabilmek olduğunu kaydetti. Demirtaş konuşmasını şöyle sürdürdü: Göreve geldiğimiz günde makam aracı dahi hacizli, şantiye bulunan araç parkının yakıt alamadığı, hizmetin tamamen durduğu, çalışan personelimizin  maaşını dahi ödeyemediğimiz, borçlu durumda, kredi alamadığı, çalışanın emekli olması için kıdem tazminatının alamadığı bir dönemdi. Zamanın Bakanı Mustafa Demir’in desteği ile 3.5 Milyon TL kredi alarak çalışanımızı emekli ettiğimiz o sancılı dönemden şuan hizmetleri yerel yönetimlerde örnek olarak gösterilen bir belediye oluşturduk ve  itibarını geri kazandırdık.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

1 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

2 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

Yaşlı çift ölü olarak bulundu

3 Yaşlı çift ölü olarak bulundu

Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

4 Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL

5 Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL