Erdoğan Tok: Ekmekle oynamayız

AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, Hiçbir çalışanımızın işiyle, ekmeğiyle oynamayacağız. Çalışanlarımızın ve ailelerinin gönülleri rahat olsun dedi

Erdoğan Tok: Ekmekle oynamayız
\n   AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, Hizmet İş Sendikası nı ziyaret etti. Sendika binasına sığmayan yaklaşık 300 işçiye seslenen AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi nde çalışan tüm personele çağrıda bulunarak, Hiçbir çalışanımızın işiyle, ekmeğiyle oynamayacağız. Çalışanlarımızın ve ailelerinin gönülleri rahat olsun diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEDİRGİN OLMASINLAR
\n
\n Göreve geldiklerinde hiç bir çalışanın ekmeğiyle oynamayacaklarını ifade eden Tok, Şu an İlkadım Belediyesi nde çalışan işçi kardeşlerimiz rahat olsun. Hiçbir çalışanımızın ekmeğiyle, işiyle, aşıyla uğraşmayacağız. Tedirgin olmasınlar. Tüm çalışanlarımız ve aileleleri rahat olsun. Biz her zaman çalışanımızın yanında olduk. Alın terinin, emeğin ve çalışanın her zaman yanındayız. Bu tavrımızın ispatı, 2004-2009 yılları arasındaki yönetim anlayışımızdır. Hiç kimse tedirgin olmasın. Bizim, her çalışanımıza ihtiyacımız var. Gönülleri rahat olsun  ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n GÖNÜLLERDE YER EDİNDİK
\n
\n Görev  yaptığı 2004-2009 yılları belediye başkanlığı döneminde çalışanlarla aile olduklarını ifade eden Tok, beş yıllık görev süresince belediye personeliyle  İlkadım da yapılan hizmetlerin kendisi için ayrı bir önem taşıdığını söyledi. Belediyecilik anlayışını ekip anlayışı ile sürdürdüklerini kaydeden AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, Yapılan hizmetlerde  çalışanlarımızın katkılarını hiçbir zaman inkar etmedik. Çalışanlarımızla amir-çalışan pozisyonunda olmadık. Bir olduk, aile olduk. Gönüllerde yer edindik dedi.
\n
\n  
\n
\n ÇALIŞANIMIZLA ET TIRNAK OLDUK
\n
\n Çalışanına değer veren bir anlayışla görev yaptıklarını  belirten AK Parti İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok şunları söyledi: Biz belediye başkanı olduğumuz dönem, her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz pilav şenliğinde tüm çalışanlarımız aileleriyle birlikte piknik yapmanın keyfini yaşıyordu. Ben, eşim ve çocuklarım çalışanlarımız ve ailelerimizle aynı kaptan yemek yedik. Aynı çayı yudumladık. Aynı havayı teneffüs ettik. Biz, çalışanımızla aile olduk. Amir-çalışan pozisyonunda olmadık. İşçimizin acısını paylaştık, sevinçlerine ortak olduk. İşçiler arasında dayanışmayı, birlik ve beraberliği perçinledik. Soruyorum, bu dayanışma kültürü, birlik ve beraberlik ortamı neden devam ettirilemedi.? Niye bu barış ortamı yıkıldı.? Siz, beş yıldır geleneksel hale getirdiğimiz bu personel pilav şenliklerimizi neden düzenli organize edemediniz.? Çünkü biz, yürekten seviyoruz. Gönülden seviyoruz. Sevgi diliyle konuşuyoruz.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

1 Samsun'da öfkeli kardeş deşet saçtı! Ablası ve sevgilisini...

Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 yaralı

Samsunspor'a çifte standart

3 Samsunspor'a çifte standart

İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

4 İki belediye başkanı görevlerinden uzaklaştırıldı

Samsun'da faciaya ramak kala!

5 Samsun'da faciaya ramak kala!

16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

6 16 Kasım Cuma Samsun hava durumu..

Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

7 Samsun'da araştırma görevlisine FETÖ'den gözaltı

Ali Ece'ye forma sürprizi

8 Ali Ece'ye forma sürprizi

Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

9 Samsunlulara müjde! Yüzde 15 indirim yapıldı

Samsunspor hırs küpü

10 Samsunspor hırs küpü