Pilan güven tazeledi

Samsun Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zabit Pilan yapılan olağan genel kurulda 336 oyun 264 ü alarak yeniden başkan seçildi. Pilan, 25 yıldır zevkle bu işi yapıyorum dedi\r\n

Pilan güven tazeledi
\n  
\n
\n Samsun Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunu, İlkadım Belediyesi Unkapanı Düğün Salonu nda gerçekleştirdi. Divan Başkanlığı nı Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkan Vekili Mustafa Gündoğan ın yaptığı kurulda, mevcut başkan Zabit Pilan ve Ali Aktürk başkanlık için yarıştı. 336 üyenin oy kullandığı kurulda, oyların 264 ü alan mevcut başkan Zabit Pilan güven tazeledi.
\n
\n  
\n
\n ZEVKLE YAPIYORUM
\n
\n 25 senedir başkanlık yaptığını belirten Pilan, Cesaretinden dolayı aday olan diğer arkadaşımızı tebrik ediyorum. Ali arkadaşım, kuaförler odasının güdümünde bu seçime girdi. Bu seçime kendi isteğiyle girmeliydi. Ali arkadaşımız yıllardan beri kredi yurtlar kurumun ihalesini alıp oradaki öğrencilerin saç sakal 5 TL ye traş ediyor. Oradaki öğrencilerin hiçbiri Samsun a gelmiyor. Ali Bey in 10-15 senelik oda aidat borcu var. Berberler odasına aday oluyor ama bir yerden de musluğu kesiyor. Ben 25 senedir bu işli zevkle yapıyorum. Takdir şimdi sizin. Ama bu kardeşim hiçbir şey yapamaz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Zabit Pilan ın yönetim kurulunda ise: Mevlüt Yazıcıoğlu, Davut Kuzu, Yusuf Bozali, İbrahim Aydın, Uğur Karaçuka, Cihat Yıldırım yer aldı.
\n
\n  
\n
\n Ayşe KUŞCU
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

1 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

2 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

3 Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

4 TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

Van'da uyuşturucu operasyonları

5 Van'da uyuşturucu operasyonları

İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

6 İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

7 Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

Kontrolden çıkan araç beton bariyerlere çarptı: 1 ağır yaralı

8 Kontrolden çıkan araç beton bariyerlere çarptı: 1 ağır yaralı

Dedeleri vardı onların

9 Dedeleri vardı onların