Tecrübemiz, birikimimiz ve iktidar desteğimiz var

AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, Samsun a kim daha iyi hizmet edecekse, o tercih edilmelidir. Bizim beş yıllık belediye başkanlığı tecrübemiz var. Ankara da edindiğimiz birikimimiz var. İktidar milletvekillerimizin desteği arkamızda

Tecrübemiz, birikimimiz ve iktidar desteğimiz var
\n    AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır ve AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok,  Gümüşhane Alucralılar, Torul Kültür ve Karadeniz Engelliler derneklerini ziyaret etti. Belediyecilik denilince, AK Parti nin akıllara geldiğini söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Hizmetlerin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için hizmette bütünlüğe ihtiyaç var. Hem genelde, hem yerelde hizmetler AK Parti ile halka ulaştırılıyor. Vatandaşımız en iyi hizmeti alabilmesi için tercihini en iyi hizmet verenden yana kullanmalıdır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HEMŞERİLERİMİZ SAMSUN UN MOZAĞİDİR
\n
\n AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok hemşehri derneklerinin Samsun un mozağiyi olduğunu kaydederek, Samsun da birçok hemşeri derneğini bulunmakta. Hemşeri derneklerimiz Samsun un mozaiğidir. Bu mozaiğin mikro milliyetçiliğe kurban edilmemesi gerekir. Samsun a kim daha iyi hizmet edecekse, o tercih edilmelidir. Bizim beş yıllık belediye başkanlığı tecrübemiz var. Ankara da edindiğimiz birikimimiz var. İktidar milletvekillerimizin desteği arkamızda. Sorunları biliyoruz ve kolay çözeriz şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n GELİN BİR OLALIM
\n
\n Hiçbir kimseye ve zümreye ayrımcılığa izin verilmemesi gerektiğini söyleyen Tok, Kimse, kimseden üstün değildir. Herkes bizim nazarımızda eşittir. Asla ayrımcılık yapmayız. Gelin ayrımcığa birlikte son verelim. Gelin, bir olalım, birlikte İlkadım ilçemizi yaşanabilir kimliğe kavuşturalım ifadelerini kullandı.  
\n
\n  
\n
\n ÇOK AMAÇLI ENGELLİ 
\n
\n KÜLTÜR MERKEZİ PROJESİ
\n
\n Dernek ziyaretlerinin ardından Karadeniz Engelliler Derneği ni ziyaret eden AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, engelli vatandaşları önemsediklerini belirtti. Engelli vatandaşlara yönelik projelerinin bulunduğuna dikkat çeken Tok,  Her engelli bireyinin faydalanacağı  çok amaçlı engelli kültür merkezi yapmayı düşündüklerini söyledi. İlkadım da  yaklaşık 20 bine yakın engelli bireyin yaşadığını tespit ettiklerini belirten AK Parti İlkadım Belediyesi Bakan Adayı Erdoğan Tok şunları söyledi: Biz engelli kardeşlerimizi önemsiyoruz. Onların sadece 3 aralıkta değil, her aralıkta yanında olacağız.  Karadeniz de en çok engelli nüfusuna sahip İlkadım ilçemizde, engelli vatandaşlarımızın eğitim görebileceği, boş vakitlerinde spor yapabileceği, mesleki anlamda eğitim görebileceği çok amaçlı bir engelli kültür merkezi yapmayı planlıyoruz. İlkadım da yaşayan engelli kardeşlerimin yaşamlarını kolaylaştıracağı bu merkezimizde,  engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine rehberlik edecek danışmalarda görev yapacak. Çok amaçlı olarak projelendirdiğimiz bu engelli kültür merkezimizde Samsun da var olan önemli bir boşluğu da doldurmuş olacağız.  
\n
\n   
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Kendine yeten kulüp

2 Kendine yeten kulüp

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

3 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

4 Yılport Samsunspor'a ceza

Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

5 Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

6 Yılport Samsunspor'da forma savaşı

Futbolculardan Bombardıman

7 Futbolculardan Bombardıman

17 Kasım Cumartesi Samsun hava durumu..

8 17 Kasım Cumartesi Samsun hava durumu..

Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

9 Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

MUHALİF ADAYLARIN RAKİBİ KİM?

10 MUHALİF ADAYLARIN RAKİBİ KİM?