İlkadımlı hizmete hasret

CHP İlkadım Belediye Başkanı Vedat Yılmaz, İlkadım daki vatandaşların belediye hizmetine hasret olduğunu belirterek, Ama sorsan başkan, sanki belediye başkanı değilmiş de adaymış gibi şunu yapacağız bunu yapacağız diyor. Kardeşim beş yılda ne yaptın ded

 İlkadımlı hizmete hasret
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, İlkadım bölgesinde son seçimde CHP nin 58 bin oyu olduğunu ve bu oy oranının onları büyük bir sorumluluğa sürüklediğini söyledi. Yılmaz, Bir inşaat mühendisi olarak bunun üzerine bir 10 bin oy daha artırarak seçimi göğüslemenin artık bir boyun borcu olduğunu bu toplantılarda daha net anlıyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n Seçim çalışmaları sırasında yaptığı ziyaretlerde, İlkadım da yaşayan vatandaşların belediye hizmetlerine hasret olduklarını gözlemlediğini belirten Yılmaz, Pazar esnafı dertli. Cadde esnafı dertli. Mahalle halkı dertli. Ev kadını dertli. Trafikteki vatandaşımız dertli. Köylümüz dertli, mahallelimiz dertli. Ama sorsan başkan, sanki belediye başkanı değilmiş de adaymış gibi şunu yapacağız bunu yapacağız diyor. Kardeşim beş yılda ne yaptın, neden yapmadın. Ben burdan 2 aday arkadaşımıza da sesleniyorum. Ben bu toplantılarda sizlere bu konuları anlatıyorum. Gönül ister ki diğer aday arkadaşlarla da bir tv programında ya da mahalle toplantılarında oturalım, neyi nasıl yapacağımızı vatandaşımıza anlatalım. Onlar da bizi izleyerek kararlarını versinler. Böylelikle kimin iddialı kimin iddiasız olduğuna halkımız karar versin. Ben buradan arkadaşları açıkca davet ediyorum. Biz belediyeciliği hakkı ile yapabileceğimizi biliyoruz. O yüzden de Yaparsa Vedat Yılmaz Yapar diyoruz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

1 Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

Metincan Cici isyan etti

2 Metincan Cici isyan etti

Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

3 Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

4 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

CHP'de Atakum'a 5'inci aday

5 CHP'de Atakum'a 5'inci aday

Ahmet Altın yıkıldı

6 Ahmet Altın yıkıldı

Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

7 Samsun'da dehşet saçmıştı... Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

Kritik hafta

8 Kritik hafta

20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

9 20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

Samsunlulara müjde! Bu fuarda 'iş' var

10 Samsunlulara müjde! Bu fuarda 'iş' var