Yeni, paralel yapıya yüklendi

AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, paralel yapıyla ilgili sert açıklamalarda bulundu. Yeni, Uyarıyorum kendinize gelin. Size ne kardeşim devlet meselelerimizden, siz siyasi parti misiniz? Öyleyse kurun partinizi, çıkın sahneye bizimle güreşin. Öyle arkada

Yeni, paralel yapıya yüklendi
\n  AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Bafra Devlet Hastanesi, Bafra Seçim Koordinasyon Merkezi, esnaf ve köy ziyaretlerinde bulundu. Yeni ye Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve yönetimi eşlik etti. Ziyaretlerinde gündeme dair açıklamalarda bulunan Yeni, Milletvekili arkadaşlarla Amerika ya Fetullah Gülen Hocaefendiyi ziyarete gittik. Belki yakında bizimde fotoğraflarımız yayınlanır gazetelerde, TV lerde. Hoca efendiyi Türkiye ye davet ettik, gelmedi, gelemedi. Nedenini bilmiyoruz ama bekliyoruz. Şimdi sağda solda toplantılar, bir takım çalışmalar yapıp, broşürler dağıtarak Ak Parti aleyhinde çalışmalar sürdürüyorlar. Bu duruma üzülüyoruz çünkü biz kimseye bir kötülük yapmadık. Dershane meselesine gelince CHP ve MHP nin dershaneleri dönüştürme projeleri var, bizim de var.  Bunu dershanelerin yüzde 75 i dönüşmek istiyor. Bu mesele dershane meselesi değildir. Her birimizin çocuğu o dershanelerde, o okullarda okudu. Bu güne kadar onlara hem yurt içi hem de yurt dışında destek olduk diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YANLIŞ YOLDASINIZ
\n
\n Yeni, geçmiş yıllarda Bosna ve Kosova ya olduğu gibi Suriye deki Müslüman ve Türklere de yardım ulaştırmak istediklerini, ancak bu yardımların engellendiğini kaydederek şunları söyledi: Gönderdiğimiz yardım malzemelerini taşıyan tırı durdurmak, engellemek istediler.  Eğer başarabilselerdi mazallah birisi sağlık malzemesi taşıyan tıra silah koysa, tırla silah gönderiliyor diye ülkeyi kaosa sürükleyeceklerdi. Burada ki hesap Başbakanımız One Minuet dedikten sonra İsrail Devleti nin Başbakanımızı istememesi. Hedef Türkiye Cumhuriyeti nin gelişmesini engellemek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ı ve hükümetini devirmektir. Bu arkadaşlarımızda buna alet oluyor, maşa oluyorlar. Bu arkadaşlar darbe yapma görevini üstlendiler. Bu gününe kadar aleyhlerinde çalışan CHP ile sarmaş dolaş oldular ama bu gün kalktılar hükümeti devirmeye çalışıyorlar. Uyarıyorum kendinize gelin.  Size ne kardeşim devlet meselelerimizden, siz siyasi parti misiniz? Öyleyse kurun partinizi broşürünüzü seçim çalışmalarınızı yapın çıkın sahneye bizimle güreşin öyle arkadan güreşmek yok. Yanlış yoldasınız.  Gece gündüz bizim oylarımızı düşürmek için çalışıyorlar. Evlerimize binlerce yüzlerce bedava gazeteler geliyor, bunların paraları nerden geliyor. Çıkardıkları yurt dışı ekleri ile bütün dünya ya ülkemizin önünü kesmek için yayınlar yapılıyor. Nerde kaldı sizin Türklüğünüz, milliyetçiliğiniz? Birileri istedi diye bize engel olmak istiyorlar. Biz dua ettik, onlar bize beddua ediyor. Ülkemiz her türlü oyun ve tuzaklar ile karşı karşıyadır. Eğer bir yolsuzluk varsa, biz üzerine gideriz, Başbakanımız oğlum da olsa hesabını sorarım diyor. Dolayısı ile kim ne suç işlediyse hesabı sorulacaktır.
\n
\n  
\n
\n Ümit CEYLAN  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

2 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

3 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

4 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

5 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

6 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı