HALK, HİZMETKARINI İSTİYOR

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, vatandaştan gördükleri teveccühün gün geçtikçe arttığını belirterek, İçimizde büyüttüğümüz hizmet aşkımız, halkımızın nazarında karşılık buluyor. Halk, hizmetkarını istiyor” dedi. \r\n

HALK, HİZMETKARINI İSTİYOR
\n  
\n
\n Erdoğan Tok, Hançerli Mahallesi’nde vatandaş ve çevre esnafıyla bir araya geldi. AK Parti olarak tüm aday adaylarıyla bir ve beraber olduklarını söyleyen Tok, İlkadım ilçemiz sınırları içersinde gördüğümüz teveccüh, gün geçtikçe artarak büyüyor. İçimizde büyüttüğümüz hizmet aşkımız, halkımızın nazarında karşılık buluyor. Biz, bu karşılığı hizmete dönüştüreceğiz. Yıkılan gönüller onarılacak, kaybolan yıllar, telafi edilecek. Yeniden İlkadım ı AK belediyeciliğe kavuşturacağız” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BU ADIMI BİRLİKTE ATALIM
\n
\n Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ın çizdiği 2023 vizyonuyla İlkadım ilçesini topyekun kalkındırarak geliştireceklerini ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ın destekleriyle, beş yıllık belediye başkanlığı görevi süresince edindiğimiz tecrübe ve Ankara da TBMM Müşavirliği dönemindeki bürokrat birikimimizle İlkadım a tüm yatırımları çekeceğiz. Hem hükümetimizin desteğini hem de kadın, çocuk, genç, engelli, yaşlı olmak üzere toplumuzun tüm katmanlarına yönelik hazırladığımız projelerle, geleceğin yaşanabilir İlkadım ını inşa edeceğiz. Gelin bu adımı birlikte atalım. İlçemizi yeniden AK hizmetlerle tanıştıralım şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n İLKADIM A VİZYON KATACAĞIZ
\n
\n Vizyonu ve misyonu olmayan belediyecilik anlayışının geleceği sönük olur diyen Tok, sözlerini şöyle tamamladı: AK Parti nin geleceğe dönük attığı adımlar, günlük değil, asırlıktır. Geleceğini anlık ve hedefsiz belirlemeye çalışanlar, vizyondan bahsedemez. Vizyonu, AK Parti belirler. AK Parti belediyecilik anlayışı uygular. AK belediyeciliği, her zamankinden daha fazla isteyen ilçe halkımıza modern ve çağdaş bir hizmet sunmak için göreve talip olduk. Bizim, İlkadım a aşkımız ve hizmet sevdamız var. Kardeşlerimizle gönül bağımızı, irtibatımızı Allah ın izniyle kimse kesemez.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

1 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı canlı izle

Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

2 Lideri elimizden kaçırdık! Sarıyer: 1 Yılport Samsunspor: 1

MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

3 MHP Samsun'da adaylar açıklanıyor

Samsunspor'da nöbet değişimi

4 Samsunspor'da nöbet değişimi

Taner Taşkın: 'Maçı koparabilirdik'

5 Taner Taşkın: 'Maçı koparabilirdik'

Bu nasıl bakım?

6 Bu nasıl bakım?

Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

7 Samsun'da feci kaza! Otomobilin içinde sıkıştılar

Samsun'da amatör ligde arbede

8 Samsun'da amatör ligde arbede

Devre arasında kalp krizi geçiren futbolcu vefat etti

9 Devre arasında kalp krizi geçiren futbolcu vefat etti

Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama

10 Samsun'da çocuk parkının duvarı çöktü! Müteahhitten açıklama