MURZİOĞLU NUN TRAFİĞİ YOĞUN

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, çeşitli meslek gruplarının yer aldığı toplantılarına katılarak başkanlık yaptı. \r\n

MURZİOĞLU NUN TRAFİĞİ YOĞUN
\n  
\n
\n Samsun TSO Başkanlığı’nın yanısıra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi de olan Salih Zeki Murzioğlu, geçen hafta boyunca Ankara ve İstanbul’da sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen, “TOBB İlaç Sanayi Meclisi”, “TOBB Döküm Sanayi Meclisi”, “TOBB Demir ve Çelik Dışı Metaller Meclisi” ve “TOBB Sağlık Kurumları Meclisi” toplantılarına katılarak başkanlık yaptı. Yoğun bir toplantı trafiği geçiren TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, toplantılarda sektörlerin sorunları ve çözüm önerilerinin ele alındığını söyledi.
\n
\n  
\n
\n Her biri büyük önem taşıyan meslek grupları meclislerinde sektör temsilcilerinin sorunlarını ve sorunların çözüme dönük görüşlerini paylaştığını ifade eden Murzioğlu, “Artık dünyada iş yapabilmenin şekli ve kuralı değişiyor. Her girişimci ve çalışan dünyadaki gelişmelerin neresinde olduğunu kendisine sormak zorunda. Rekabet gücünün ve verimliliğinin artırılması için öngörülebilir ve sürdürülebilirlik dünyada geçerli bir model. Yeni dünya düzeninde, doğru bir iş modeli ve bununla uyumlu organizasyonel altyapı gerekiyor. Bunun için TOBB olarak meslek meclis toplantılarına büyük önem veriyoruz. Burada çıkan sonuçlar rapor olarak hazırlanarak sorunların çözümü noktasında gerekli mercilere ulaştırılarak takibini yapıyoruz. Yaptığımız toplantıların sektörlerin geleceği ve sorunların çözümü açısından çok faydalı geçti” dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

1 Samsunlu ünlü youtuber'ın öldüğü stüdyo harabeye döndü!

14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

2 14 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu..

Samsun'da evlat dehşeti!

3 Samsun'da evlat dehşeti!

Ceza kapıda

4 Ceza kapıda

Dersimiz Sarıyer

5 Dersimiz Sarıyer

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

6 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

7 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

8 Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

9 TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

Samsun, 50 milyonu kaybetti

10 Samsun, 50 milyonu kaybetti