DOLMUŞ HATLARI KAPATILMIYOR !

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, şehir içinde çalışan dolmuş hatlarının kaldırılması ile ilgili söylentilerin tamamen dedikodudan ibaret olduğunu söyledi. \r\n

 DOLMUŞ HATLARI KAPATILMIYOR !
\n  
\n
\n Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri şehir içinde çalışan 4 dolmuş hattının dernek başkanları ve mensupları ile bir araya geldi. 100. Yıl Bulvarı üzerinde bulunan 1 No’lu Dolmuş Taksiciler İrtibat Bürosu’nda düzenlenen toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Sefer Arlı ve Mustafa Yurt, Daire Başkanı Dursun Ali Ömür, Zabıta Müdürü Adem Yüksel, Zabıta Müdür Yardımcısı Yılmaz Açıcı, 1 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı Sadık Tercanlı, 2 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı Ahmet Kabadayı, 3 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı İsmet Kodalak, 4 No’lu Dolmuş-Taksiciler Dernek Başkanı Taner Yayla ve hatlarda çalışan hat sahibi çok sayıda üye katıldı.
\n
\n Şehir içinde çalışan 4 hattın dernek başkanlarını ilk defa bir araya getiren toplantıya hatların kapatılacağı ile ilgili söylentiler damga vurdu. Konu ile ilgili söylentiler olduğunu ve bu söylentilerin hat sahipleri ve çalışanlar arasında büyük huzursuzluğa neden olduğunu dile getiren dernek başkanları konuyu Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı’ya sordular.
\n
\n  
\n
\n ARLI: “BU SÖYLENTİLER DEDİKODUDAN İBARET”
\n
\n Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, bu söylentilerin kendilerine de ulaştığını ve dolmuş hatlarının kapatılmasının söz konusu bile olmadığını ifade ederek, “Ne Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın ne de belediyeden herhangi bir yetkilinin bu yönde bir söylemi olmamıştır. Bu tamamen dedikodudan ibarettir. Bizim kapımız her zaman açık. Keşke bu dedikodular yayılmaya başladığında duyar duymaz bize gelip sorsaydınız. Size gerekli açıklamayı yapardık. Biz dolmuşçu esnafımızın gelirini nasıl yükseltiriz, nasıl daha rahat yaşamalarını sağlarız diye düşünürken, böyle bir düşünce içerisinde olmamız mümkün olabilir mi?” diye konuştu.
\n
\n Arlı’nın konuşmasından sonra yüreklerine su serpildiğini söyleyen dolmuşçu esnafı da, “Uzun zamandır bu söylenti yüzünden huzurumuz bozulmuştu. Bizi rahatlattınız. Bu toplantı için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

2 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

3 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Kendine yeten kulüp

4 Kendine yeten kulüp

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

5 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

6 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'a ceza

7 Yılport Samsunspor'a ceza

Futbolculardan Bombardıman

8 Futbolculardan Bombardıman

Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

9 Yılport Samsunspor'da moraller düzeldi

Yılport Samsunspor'da forma savaşı

10 Yılport Samsunspor'da forma savaşı